23 Kasım Cumartesi Gazeteleri ve Özetleri

23 Kasım Cumartesi Gazeteleri ve Özetleri

Analiz gazetesi Oyak Renault Türkiye Genel Müdürü Antoine Aoun’un ”CEO gözünden Türkiye’de insan kaynakları” konuşmasında ”Renault, Türkiye’de faaliyetlerini 50 yıldır sürdürüyor. Türkiye pazarına, Türkiye’nin geleceğine inanıyoruz ve ve burada yatırımlara devam edeceğiz.” ifadelerini ”Türkiye’ye olan güvenimiz tam” manşetiyle verdi. 23 Kasım cumartesi gazeteleri ve özetleri.

23 Kasım Cumartesi Gazeteleri ve Özetleri

Analiz gazetesi Oyak Renault Türkiye Genel Müdürü Antoine Aoun’un ”CEO gözünden Türkiye’de insan kaynakları” konuşmasında ”Renault, Türkiye’de faaliyetlerini 50 yıldır sürdürüyor. Türkiye pazarına, Türkiye’nin geleceğine inanıyoruz ve ve burada yatırımlara devam edeceğiz.” ifadelerini ”Türkiye’ye olan güvenimiz tam” manşetiyle verdi.

Anayurt gazetesi manşette ”Türk Eğitim-Sen’in öğretmenlerin sosyo-ekonomik durumlarını ve mesleki sorunlarını tespit etmek amacıyla 6 bin 728 kişinin katılımıyla yaptığı anket sonuçlarına göre öğretmenlerin yarıya yakını meslek hayatında en az bir kere şiddete maruz kalıyor” haberini ”öğretmenlerin çoğu şiddete maruz kalıyor” başlığıyla aktardı.

Aydınlık gazetesi manşetine Ulusal kanalın Yazbee kurucusu Arif Ünver ile yaptığı röportajı ” Sosyal medya güvenlik konusu” başlığıyla taşıdı. Arif ünver röportajında ” ABD, mazlum milletlere karşı sosyal medyayı dijital sopa olarak kullanmaya devam ediyor” dedi. Devamında ”Sosyal medya üzerinden manipülasyon ve toplum mühendisliği devam ediyor” diyen Ünver, ”Sosyal medya güvenlik konusudur. Devlet bu konuda destek vermeli” dedi.

Cumhuriyet gazetesi ”Aranan şüpheli, polis olduğunu söyleyen kişilerce iki kez kaçırıldı. Aileden 2 milyon dolar istendi.” Haberini ” FETÖ fidye pazarı” başlığıyla aktardı.

Diriliş Postası bugün manşetinde ”Kamusal alanda başörtüsü takılması konusunda sert bir tutum sergileyen Fransa’da bir rahibenin kıyafeti üzerinden laiklik tartışması yeniden alevlendi.” Haberini ”O kadar da laik değiliz” başlığıyla okuyucuya aktardı.

Doğru Haber gazetesi manşette ”Siyonist işgal çetesi, İkinci İntifada’nın başlangıcından (29 Ekim 2000) 18 yaşın altında 3 bin Filistinli çocuğu öldürdü, on binlerce çocuğu da yaraladı.” haberini ”Çocuk Katili” başlığıyla aktardı.

Dünya gazetesi manşetine yürürlüğe giren üç yeni vergiyi taşıdı. Haberde Konaklama, Dijital hizmet ve değerli konut olmak üzere 3 yeni vergi getiren, gelir vergisi dilimlerini yeniden düzenleyen kanun teklifi Meclis’te kabul edildi bilgisi yer aldı.

Evrensel gazetesi manşette 10 bin metal işçisinin eylemine ” Eliniz biraz da kasalarınıza gitsin” başlığıyla yer verdi. Haberde ” 10 bin metal işçisi fabrikalarında yaptıkları eylemlerle, ”Rekabet gücünü koruma” gerekçesiyle esnek çalışma, düşük zam ve 3 yıllık sözleşme dayatan patronları protesto etti.” bilgisi geçildi.

22 Kasım cuma gazeteleri ve özetleri