Artvin Gazeteleri ve Haber Siteleri

Günlük Artvin gazete manşetleri okumak için doğru adrestesiniz. Her sabah 08.00’den itibaren günün gazete manşetini okuyabilirsiniz.
Keyifli okumalar.
22 Eyll 2020
Artvin Gazete Manşetleri


 

Artvin Gazeteleri ve haber siteleri ile Türkiye'de ki yerel gazete manşetleri, spor haberleri öğrenmek için doğru adrestesiniz.

Artvin Gazeteleri ve Haber Siteleri

7 mart gazetesiAlkan gazetesiMurgul gazetesi
Artvin ÖzgürArtvin postArtvin'in sesi
Demokrat ÇoruhDost ArtvinSerhad Artvin
Şavşat'ın sesi08 haberArdanuç gazetesi
Arhavi gazetesiArtvin gazeteleriArtvin haber gazetesi
ArtvinliHopamPatikaa
Yusufeli haberYusufelimYusufeli'nin sesi

 

 • 7 Mart Gazetesi
 • Alkan Gazetesi
 • Murgul Gazetesi
 • Artvin Özgür
 • Artvin Post
 • Artvin'in Sesi
 • Demokrat Çoruh
 • Dost Artvin
 • Serhat Artvin
 • Şavşat'ın Sesi
 • 08 Haber
 • Ardanuç Gazetesi
 • Arhavi Gazetesi
 • Artvin Gazeteleri
 • Artvin Haber Gazetesi
 • Artvinli
 • Hopam
 • Patikaa
 • Yusufeli Haber
 • Yusufelim
 • Yusufeli'nin Sesi

Artvin gazeteleri ve haber siteleri aracılığı ile Karadeniz’in en eşsiz şehirlerinden bir tanesi olan Artvin ile ilgili haberler ve son dakika gelişmelerine ulaşabileceğinizi biliyor muydunuz? Artvin gazeteler hem son dakika haberleri hem de şehir ile alakalı güncel gelişmeler noktasında bilgilenmenizi sağlar. Gelişmeleri an be an takip etmenize yardımcı olan bu iletişim kaynaklarını tek tek incelemek yerine bütün haberleri tek bir sayfada görüntülemek istemez misiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyiz. O halde Gazeteapp ayrıcalığı ile Artvin gazeteler ve haber siteleri sayfasını her gün inceleyerek Artvin haberlerini yakından takip edebilirsiniz.

Artvin Hakkında

Türkiye’nin Kuzeydoğusunda yer alan ve ülkemizin sınır şehirlerinden bir tanesi olan Artvin, Karadeniz’in en bakir coğrafyalarından bir tanesidir. Çoruh Nehri havzasında kurulan şehir geçmişte bir kavşak yolu olması nedeni ile pek çok medeniyetin yerleştiği şehirlerdendir. Bu anlamda Artvin şehrinin geçmişi M.Ö. 7. Yüzyıla kadar dayanır. O dönemlerden bu yana çeşitli medeniyetlerce hâkimiyet altına alınan Artvin; yüzyıllar içinde kültürel açıdan oldukça zengin bir mirasa sahip olmuştur.

2020 nüfus verilerine göre 170 bin civarında insanın yaşadığı Artvin’de sınır nedeniyle gündem oldukça yoğundur. Şehirde haberleşmenin en önemli kaynaklarından bir tanesi olan yerel gazetecilik Artvin gazeteler sayesinde ayakta tutulmaya çalışılır. Ülkemizin Gürcistan’a bağlanan kapılarından bir tanesinin de bulunduğu Artvin ile ilgili en güncel gelişmeleri Gazeteapp sayesinde okuyabilirsiniz. Artvin gazeteler konusunda her türlü kaynağı tek tıkla ayağınıza ulaştıran platformumuz Artvin haberciliğine de katkı sağlamayı hedefler.

Artvin Yerel Gazetecilik

Artvin haber siteleri ve gazeteleri aracılığı ile Artvin gelişmelerini takip etmek çok kolay olsa da Artvin yerel gazeteciliği bu uğurda oldukça emek sarf etmiştir. Cumhuriyetin ilk dönemlerinden bu yana gazetecilik çalışmalarının yapıldığı Artvin’de doğru ve tarafsız habere olan ihtiyaç oldukça fazlaydı. Bu ihtiyacın karşılanması hedefiyle gerçekleştirilen yoğun çalışmalar neticesinde bugünkü habercilik düzeyine ulaşılmıştır.

Artvin yerel gazetecilik anlamında gelişme elde edilmesinde internet haberciliğinin de büyük bir rolü olduğundan bahsetmek gerekir. İnternetin hayatımızı her yönü ile etkilemesi ve insanların daha kısa sürede bilgiye ulaşmayı talep etmesi bu gelişimi desteklemiştir. Gelişimin bir parçası olma adına Gazeteapp; Artvin gazeteler ve haber siteleri konusunda Artvin’in en çok okunan gazetelerini sizlere sunuyor. Tek tıkla ulaşabileceğiniz haberleri ile fark yaratan ve en çok okunan bazı Artvin gazeteleri şunlardır.

7 Mart Gazetesi

Artvin’in düşman işgalinden kurtulduğu gün olan 7 Mart’ı isim olarak seçen bu gazete; 1956 yılından beri Artvin gazeteler arasında okurlarına haber ulaştıran bir haber kaynağı olarak bilinir. ‘Bağımsız Siyasi Gazete’ sloganı ile yayın yapan ama siyasi haberlerin yanı sıra gündeme dair diğer haberlere de yer veren 7 Mart Gazetesi; Artvinliler için oldukça önemli bir kaynaktır. 64 yıllık aralıksız yayın hayatında doğru ve tarafsız habercilik ilkelerini benimserken çağa ayak uyduran bir yapıyı da önemser. Bu anlamda hem haberlerini hem de köşe yazarlarının kaleminden dökülen fikirleri online habercilik anlayışı çerçevesinde okurlarına ulaştırır. Hem basılı hem de online bir şekilde takip edebileceğiniz 7 Mart Gazetesi ile ilgili bütün haberler Gazeteapp aracılığı ile okuyabilirsiniz.

Alkan Gazetesi Manşeti

Yayın hayatına bundan tam 25 yıl önce başlayan ve okurlarına merhaba diyen Alkan Gazetesi; 1995 yılından bu yana doğru ve ilkeli bir habercilik anlayışı güder. Oyucusu ile buluştuğu günden beri Bağımsız Siyasi Gazete sloganı ile çıkan gazete kendini siyasi olarak isimlendirse de diğer haberler konusunda da Artvinlileri bilgilendirmeyi tercih eder. Bu anlamda dünyada ve ülkemizde ortaya çıkan gelişmelere sayfalarında yer verir. Artvin çapına yayılmış muhabir ağı sayesinde Artvin son dakika gelişmelerini mümkün olduğunda okuyuculara aktarır. Üstelik Alkan Gazetesi sadece basılı hali ile değil haber sitesi olarak da Artvinlilere hitap eder. Bu anlamda çağa arak uydurmayı da önemser. Zeki Alkan’ın imtiyaz sahibi olduğu bu gazeteyi günlük olarak Gazeteapp aracılığı ile inceleyebilir ve tarafsız haberlere ulaşabilirsiniz.

 Arhavi Postası

Artvin’in en önemli ilçelerinden bir tanesi olan Arhavi’de çıkan Arhavi Postası; Artvin gazeteler dendiğinde akla gelen en eski gazeteler arasındadır. 1973 yılında yayın hayatına başlayan ve o dönemden beri yayın hayatına aralıksız bir şekilde devam eden Arhavi Postası; Arhavi Gaztesi olarak da bilinir. Artvinlilerin Artvin son dakika haberleri ve gündeme dair gelişmeleri takip ettiği bu gazete sayesinde şehir ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Bağımsız Siyasi Gazete sloganına sahip olsa da gazetenin habercilik konusunda farklı alanlarda da haberler içerdiğini ifade etmek mümkün. Necmettin Numanoğlu’nun imtiyaz sahibi olduğu gazete online habercilik noktasında da harikalar yaratmayı başarır. Öyle ki Artvin haber siteleri arasında en çok takip edilenlerden bir tanesi Arhavi Postası’dır. Arhavi Postası ile ilgili tek tıkta okuyabileceğiniz haberler ve daha fazlası için Gazeteapp’i takip etmeyi unutmayın!

Artvin gazeteleri ve haber siteleri ve Gazeteapp

Habercilik anlayışından çığır açmak ve haber okurlarına daha iyi imkanlar sunmak adına kurulan Gazeteapp platformu; Artvin gazeteler ve haber sitelerini tek tıkla ayağınıza getiriyor. Hem basılı hem de online haberciliği bir araya getirerek geleneksel ile moderni buluşturan platformumuz bilgi kaynaklarını çeşitlendirmeyi hedefliyor. Bu kapsamda yerel gazetelerin de desteklenmesi ön planda tutuluyor.

Artvin yerel gazeteler, ulusal ve uluslar arası gazeteleri bir araya toplayan Gazeteapp’i takip ederek bütün haberleri anında inceleyebilirsiniz.

Aydın Gazeteleri ve haber siteleri

Bir Cevap Yazın