Burdur Gazeteleri ve Haber Siteleri

Günlük Burdur gazete manşetleri okumak için doğru adrestesiniz. Her sabah 08.00’den itibaren günün gazete manşetini okuyabilirsiniz.
Keyifli okumalar.
22 Eyll 2020
Burdur Gazete Manşetleri


 

 

Burdur gazeteleri ve haber siteleri kişilerin Burdur yerel ve spor haberleri ile ilgili bilgi sahibi olmanızı sağlayan sayfadır.

 

Burdur Gazeteleri ve Haber Siteleri

Burdur gazetesiÇağdaş BurdurHaber Hedef
Oğuzeli gazetesiSes 15Burdur Yeni gün
Bomba 15Güncel 15Akça gazete
Bak ayrıntıBurdur haberBurdur İlkadım
Burdur webGölhisar GündemKanal 15
Pınar gazetesiNNC haber 

 

 • Burdur Gazetesi
 • Çağdaş Burdur
 • Haber Hedef
 • Oğuzeli Gazetesi
 • Ses 15
 • Burdur Yeni gün
 • Bomba 15
 • Güncel 15
 • Akça Gazete
 • Bak Ayrıntı
 • Burdur Haber
 • Burdur İlkadım
 • Burdur Web
 • Gölhisar Gündem
 • Kanal 15
 • Pınar Gazetesi
 • NNC Haber

 

 

 

Burdur gazeteleri ve haber siteleri kişilerin Burdur haberleri ile ilgili bilgi sahibi olmasını sağlayan siteler ve gazetelerdir. Kişiler Burdur gazeteler ve haber siteleri sayesinde çeşitli bilgilere son derece kolay bir şekilde ulaşım sağlayarak gündem ve son dakika olayları ile ilgili bilgi sahibi olabilmektedir. Burdur gazeteleri Burdur’da yaşayan kişilerin yaşadıkları şehir hakkında en güncel gelişmeleri takip edebilecekleri en kaliteli kaynakların başında yer almaktadır. Ülkemizin önemli bir coğrafyasında yer alan ve konumu nedeniyle gelişime açık olan Burdur’da yerel gazetecilik açısından da son derece gelişmiş bir yapıya sahiptir. Bu sayede Burdur’da yerel gazetecilik alanında çeşitli gazetelerin varlığından söz edebilmek mümkündür. 

Burdurluların birbirleri ile haberleşirken kitle iletişim araçlarından gelen yerel gazeteleri de kullanabilmektedir. Burdur hakkında en doğru ve güncel haberlere ulaşmak isteyen kişiler Burdur ile ilgili yerel gazeteleri ve haber sitelerini takip ederek konu ile ilgili detaylı bilgiye en kısa süre içerisinde sahip olabilmektedir. Bu sayede pek çok kişi şehri ile ilgili haberlerden uzak kalmaz. 

Burdur Hakkında

Burdur, Türkiye’nin en önemli şehirlerinden bir tanesidir. Güneybatı Anadolu Bölgesi’nde konumlanan bu eşsiz şehir, Göller Yöresi olarak adlandırılmaktadır. Burdur’un bu şekilde adlandırılıyor olmasından da anlaşılacağı üzere şehirde birbirinden farklı ve güzel özelliklere sahip göller bulunmaktadır. Burdur’un yüz ölçümü toplam 6.887 kilometre kadardır. Burdur’un rakımının ise 963 metre olduğunu ifade edebilmek mümkündür. 2017 yılında yapılan nüfus sayımı verilerine göre Burdur’da günümüzde 264.779 kişinin yaşamını sürdürdüğü bilinmektedir. Burdur’un başta merkez olmak üzere Yeşilova, Bucak, Gölhisar, Çavdır, Karamanlı, Ağlasun, Çeltikçi, Altınyayla, Kemer gibi ilçeleri yer almaktadır. Burdur nüfusunun en yoğun olduğu yer ise merkez ilçesidir. İlçenin nüfusu 3.300 kişi kadardır. 

Burdur; Antalya, Denizli, Muğla, Afyon ve Isparta illeri ile de komşu olduğu için son derece gelişmiş bir yapıya sahiptir. Şehrin sahip olduğu göller ise şehre gelen turist sayısında ciddi bir artışın meydana gelmesini sağlamaktadır. Burdur, iklim olarak da şehirde yaşayanları mutlu edebilmektedir. Karasal iklimin hüküm sürdüğü Burdur’da iç kesimlere gittikçe sıcaklığın düştüğünü ifade edebiliriz. Burdur’a turist olarak gelmek isteyen kişiler ise genellikle yaz aylarında tercih etmektedir. 

Burdur Gazeteler ve Yerel Gazetecilik

Burdur’da yayın yapan gazetelerin ve haber sitelerinin pek çoğu ulusal gazeteler kadar gelişmiş olmasa da kendi çaplarında bir gelişmişlik düzeyine sahiptir. Bu kapsamda Burdur yerel gazeteleri gazeteler arasında en sık tercih edilenlerdendir. Burdurluların doğru ve tarafsız haberlere ulaşmasında son derece önemli bir yere sahip olan Burdur gazeteleri; büyük şehirlere olan yakınlığı ile de son derece gelişmiş bir düzeye sahiptir. Üstelik bu gazeteler sadece basılı yayında değil bir haber sitesi şeklinde de yayın hayatını devam 

Gelişmiş gazetecilik anlayışı sayesinde Burdur son dakika haberleri ve Burdur güncel gelişmelerini kişiler oldukça hızlı ve son derece tarafsız bir şekilde okuyabilmektedir. Burdur gazetelerinin ve haber sitelerinin okurlarına sağladığı en önemli faydalar arasında ise şüphesiz ki bu yer almaktadır. Eğer siz de Burdur haberleri ve son dakika olayları ile ilgili detaylı bilgilere sahip olmak istiyorsanız Burdur’da yayın yapmaya devam eden bu kaliteli gazeteleri tercih edebilirsiniz. Burdur yerel gazeteleri okumak için tek tek uğraşmanıza gerek yok. Yüksek kalite anlayışı ile tüm Burdur gazetelerini tek çatı altında toplayan Gazetapp’i sık kullanılanlara ekleyebilir ve güvenilir yayıncılık anlayışından faydalanabilirsiniz. Burdur’da yayım hayatına devam eden gazete ve haber sitelerini aşağıdaki gibi örneklendirebiliriz.

Burdur Gazetesi

Burdur Gazetesi, 1954 yılından beri Burdur’da yayın yapan en eski gazetelerden bir tanesi olma özelliği taşır. 66 yıldır aralıksız yayın yapana ve Burdurlulara en güncel gelişmeler hakkında bilgi veren gazete genel itibarı ile yerel haberlere odaklanır. Yerel haberlerin yanı sıra ulusal ve uluslar arası medyada da yankı bulan haberlere sayfalarında yer verir. 66 yıldır basılı medyanın öncülerinden bir tanesi olan gazete son dönemde teknolojik gelişmelere de ayak uydurmayı başarmıştır. Bu anlamda online habercilik anlayışını benimsemiş ve Burdur son dakika haberleri konusunda okurlarını memnun etmeyi başarmıştır. Burdur’un bu en önemli gazetesini Gazeteapp ayrıcalıkları ile her gün takip edebilirsiniz.

Çağdaş Burdur Gazetesi Manşeti

Haberin Burdur’daki Adresi sloganı ile yayın hayatını sürdüren Çağdaş Burdur Gazetesi; yerel gazetecilik konusunda gerçekleşen atılımların öncülerinden bir tanesi olmuştur. 16 yıl önce 2004 yılında yayın hayatına başlayan ve o günden beri doğru ve ilkeli haberciliğin adresi olan Çağdaş Burdur Gazetesi her kesime hitap eden haberleri ile geniş bir okuyucu kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Spor, gündem, siyaset ve diğer pek çok konuda Burdurlulara hitap eden gazete hem basılı hem de online olarak yayın hayatını sürdürür. Güçlü köşe yazarı kadrosu ile çağdaş haberciliğin merkezi olan bu gazeteyi her gün Gazeteapp aracılığı ile takip edebilirsiniz. Gazeteapp’i sık kullanılanlara eklemeyi ve Burdur haberlerini okumayı unutmayın!

Burdur gazeteleri ve haber s iteleri ve Gazeteapp

Tüm yerel ve ulusal gazetelerin tek çatı altında toplandığı bir web sitesi olduğunu biliyor muydunuz? Artık biliyorsunuz. Gazeteapp, kurulduğu günden beri en kaliteli ve tarafsız haberleri okuyucularına sunarak eşsiz bir deneyim kazanmalarını sağlamaktadır. Siz de gazetelere ve haber sitelerine olan erişiminizi kolaylaştırmak ve haberlere daha yakından bakmak için Gazeteapp’i tercih edebilirsiniz. 1 yılı aşkın süredir Burdur yerel gazeteler ve diğer gazeteler konusunda tüm bilgileri hızlı ve güvenilir bir şekilde okuyucularına ve takipçilerine sunan Gazeteapp sayesinde haberlere ulaşmak artık çok daha kolay!

Antalya Gazeteleri ve Haber Siteleri

Bir Cevap Yazın