Çanakkale Gazeteleri ve Haber Siteleri

Günlük Çanakkale gazete manşetleri okumak için doğru adrestesiniz. Her sabah 08.00’den itibaren günün gazete manşetini okuyabilirsiniz.
Keyifli okumalar.

 

20 Eyll 2020
Canakkale Gazete Manşetleri


 

Çanakkale gazeteleri ve haber siteleri sayfasından Çanakkale’deki yerel ve spor haberleri meydana gelen bütün gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz!

Çanakkale Gazeteleri ve Haber siteleri

Boğaz gazetesiGazete vitaminBurası Çanakkale
Çanakkale gündemÇanakkale OlayÇanakkale Hedef
İşte Çanakkale gazetesiÇanakkale KalemÇanakkale aynalı pazar
Çanakkale'nin sesiÇanakkale haberÇanakkale özel haber
Çanakkale internet medyaÇomü haberBiga doğuş gazetesi
Ayyıldız gazetesiBiga'nın sesiÇanakkale yorum
Bayramiç doğuş gazetesiBüyük zaferEzine Pusula
Sonsöz gazetesiÇanakkaleGazete Ayvacık
Gazete LapsekiHaber BayramiçKalenin sesi
Yaşam gazetesi  

 

 • Boğaz Gazetesi
 • Gazete Vitamin
 • Burası Çanakkale
 • Çanakkale Gündem
 • Çanakkale Olay
 • Çanakkale Hedef
 • İşte Çanakkale Gazetesi
 • Çanakkale Kalem
 • Çanakkale Aynalı Pazar
 • Çanakkale'nin Sesi
 • Çanakkale Haber
 • Çanakkale Özel Haber
 • Çanakkale İnternet Medya
 • Çomü Haber
 • Biga Doğuş Gazetesi
 • Ayyıldız Gazetesi
 • Biga'nın Sesi
 • Çanakkale Yorum
 • Bayramiç Doğuş Gazetesi
 • Büyük Zafer 
 • Ezine Pusula
 • Sonsöz Gazetesi
 • Çanakkale
 • Gazete Ayvacık
 • Gazete Lapseki
 • Haber Bayramiç
 • Kalenin Sesi
 • Yaşam Gazetesi

 

Çanakkale gazeteleri ve haber siteleri sayfasını okuyarak Çanakkale’deki haberleri öğrenmek bütün gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz! Çanakkale habercilik anlayışı yerel gazetelerin geliştiği pek çok şehrimize göre oldukça ileridedir. İnsanların habere ve bilgiye olan açlıklarını gidermede oldukça önemli görevler üstlenen Çanakkale yerel gazeteleri Çanakkalelilere çok iyi hizmet sunar. Çanakkale’nin modern ve çağa ayak uyduran dokusuna uygun bir şekilde habercilik noktasında da teknolojik atılımların yerli yerinde olduğunu ifade etmek oldukça doğru olacaktır. Çanakkale haberleri ve son dakika gelişmeleri ile alakalı her detaya ulaşabilmek adına Gazeteapp’i tercih edebilirsiniz. Gazeteapp size en doğru ve tarafsız haberleri ulaştırır.

Çanakkale Hakkında

Çanakkale dendiğinde her Türk vatandaşının aklına bir destan ve kahramanlık öyküsü gelir. Gerçekten de Çanakkale, Türkiye Cumhuriyeti’nin tohumlarının filizlenmeye başladığı yerdir. Mehmet Akif’in deyimi ile Çanakkale aynı zamanda ‘Bir devrin battığı yerdir’. 7 düvelin vatan toprağına göz koyduğu 20. yüzyıl başlarında kahraman atalarımızın Çanakkale Geçilmez! dedirttiği bu topraklar geçmişten günümüze daima çok önemli olmuştur. Çanakkale Boğazı ve Marmara Bölgesi’nde bulunması ile ülkemizin tarihi ve sosyal açıdan en önemli şehirleri arasındadır.

2020 nüfus verilerine göre Çanakkale’de ikamet eden insan sayısı yaklaşık 550 bindir. Bu da şehrin ciddi derecede kalabalık olmasına yol açar. Çanakkale’de nüfusun fazla olması insanların yerel gazeteler ve haber sitelerine olan talebini de arttırır. Çanakkale’de hem nüfus yoğunluğu hem de konum nedeniyle yerel gazeteciliğin çok ciddi manada geliştiğini vurgulayabiliriz. Gazeteapp olarak hem Çanakkale gazeteciliğine katkı sağlamak hem de Çanakkale’de yayın yapan bütün gazeteleri sizlerle buluşturmak adına bu çok özel sayfayı hazırladık!

Çanakkale Gazeteleri ve Yerel Gazetecilik

Geçmişten günümüze Çanakkale’nin çok önemli bir şehir olduğundan bahsettik. Söz konusu önemine ek olarak Çanakkale’de insanların habere ve gazeteciliğe gösterdiği ihtimam da oldukça büyüktür. Bu anlamda Çanakkaleliler yerel gazeteciliğin gelişmesini destekler.

Çanakkale’de yerel gazeteciliğin desteklenmesi ve gelişmesi sağlanırken gazeteler de üzerlerine düşen görevi layığı ile yapmayı başarır. Doğru ve ilkeli yayıncılık anlayışı çerçevesinde tarafsız haberleri okurları ile buluşturur. Sayfalarında her fikir grubuna hitap eden yazılar yayınlayan Çanakkale gazeteleri ayrım gözetmeksizin faaliyetlerini sürdürür. Gazeteapp olarak Çanakkale gazetelerini desteklerken en önemli gazeteleri de birkaç satırla anlatmak istedik. İşte en önemli Çanakkale gazetelerinden bir kısmı!

Boğaz Gazetesi

Boğaz Gazetesi; adını geçilmez olan Çanakkale Boğazı’ndan alır. Buranın şehir için önemini de vurgulayan gazete okurlarına yaklaşık 18 yıldır doğru ve tarafsız haberlerle hitap eder. Slogan olarak ‘Çanakkale’nin Haber Sitesi’ başlığını tercih eden gazete uzun yıllardır süren yayın hayatı ile Çanakkale yerel gazeteciliğine çok ciddi katkı sağlamıştır. Hem basılı hem de online olarak yayın yapan gazetenin modern habercilik anlayışına çok iyi bir şekilde ayak uydurduğunu vurgulamak gerekir. Günlük yayınları ile siyasetten spora, ekonomiden gündem haberlerine kadar her türlü haberi paylaşmayı amaçlayan gazetenin okur kitlesi de geniştir. Gazeteapp üzerinden okurlarıyla buluşan bu gazeteyi takip edebilirsiniz. Gazeteapp’i sık kullanılanlara ekleyerek de işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Burası Çanakkale Gazetesi

Burası Çanakkale Gazetesi; 1983 yılında başladığı yayın hayatını ilkeli ve dürüst bir şekilde sürdürmeyi başarır. Tam 37 yıldır Çanakkale’de doğru ve tarafsız haberciliğin adresi olan bu gazete’nin kendine tercih ettiği slogan ‘Çanakkale’nin En Köklü Gazetesi’ olmuştur. Gerçekten de Çanakkale’de yayın yapan en eski gazetelerden bir tanei olan Burası Çanakkale’nin yerel gazeteciliği sağladığı katkı yadsınamaz. 37 yıldır basılı ve uzunca bir süredir de online habercilik anlayışının gereklerini layığı ile yerine getiren gazetede sağlık, spor, siyaset ve Çanakkale haberlerini geniş bir şekilde bulabilirsiniz. Üstelik gazete ulusal ve uluslar arası medyada da yankı bulan haberlere sayfalarında yer verir. Güçlü yazar kadrosu ve geniş muhabir ağı sayesinde Çanakkale’deki bütün son dakika haberlerini okurlarına ulaştıran Burası Çanakkale Gazetesi’ni Gazeteapp aracılığı ile takip edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Gazeteapp’i sık kullanılanlara eklemek olacaktır.

Çanakkale Kalem Gazetesi

Çanakkale Kalem Gazetesi 15 yıla yakın yayıncılık tecrübesi ile Çanakkale gazeteleri arasında çok önemli bir konuma sahiptir. ‘Sokak neyi konuşuyorsa onu yazıyor’ sloganı ile sokağın ve hayatın nabzını tutmayı hedefleyen gazete Çanakkale haberciliğinin en önemli kaynaklarından bir tanesi olmayı başarır. Hem basılı hem de haber sitesi vasıtası ile okurlarına hitap eden bu gazeteyi haftanın her günü okuyabilir ve takip edebilirsiniz. Siyaset, gündem, kültür ve spor gibi çok çeşitli konularda yayın yapan gazete; köşe yazarları ile de fark yaratmayı başarır. Her fikir kesiminden insanın okuduğu ve takip ettiği Çanakkale Kalem Gazetesi; doğru ve tarafsız haberciliğinin yanı sıra okurlarına değer veren ilkesini de asla göz ardı etmez. Sezgin Yurttaş’ın imtiyaz sahibi olduğu gazete Çanakkale yerel gazeteler konusunda katkılarını sürdürür. Siz de bu gazeteyi günlük takip etmek istiyorsanız Gazeteapp ile ayrıcalıkları yaşayabilirsiniz.

Çanakkale Gazeteleri ve Haber siteleri ve Gazeteapp

Çanakkale’de yayın yapan gazetelerin en büyük destekçisi olan Gazeteapp yerel gazetelere katkı sağlamak ve daha çok okuyucu ile buluşmalarına imkân tanımayı hedefliyor. Bu kapsamda doğru ve tarafsız yayınlarına devam eden Gazeteapp tam 1 yıl önce kuruldu. Kısa ama yoğun geçen bu sürede Çanakkale son dakika haberleri başta olmak üzere habercilik konusundaki her türlü talebi en doğru şekilde karşılamayı hedefliyor. Siz de Gazeteapp’i takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Çankırı Gazeteleri ve Haber siteleri

Bir Cevap Yazın