DOLAR 16,3743
EURO 17,5859
ALTIN 975,31
BIST 2.450,84
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 27°C
Açık
İstanbul
27°C
Açık
Cum 27°C
Cts 28°C
Paz 25°C
Pts 26°C

Çorum Gazeteleri ve Haber Siteleri

Günlük Çorum gazete manşetleri okumak için doğru adrestesiniz. Her sabah 08.00’den itibaren günün gazete manşetini okuyabilirsiniz.
Keyifli okumalar.
[php_everywhere instance=”tarih”]
[php_everywhere instance=”title”][php_everywhere instance=”mansetler”]


Bugün yayınlanan Çorum Gazeteleri ve Haber Siteleri son dakika anlık spor haberleri, gündemi, günlük yerel gazete manşetleri, birinci sayfaları, başlıkları hakkında hemen bilgilenmek isteyenler için oluşturulmuştur.

 

Çorum Haber siteleri

Sungurlu'nun sesi Çorum haber Çorum Hakimiyet
Çorum Vatan gazetesi Habercim 19 İskilip'in sesi
Kargı gazetesi Yayla haber Osmancık gazetesi
Osmancık haber Osmancık Sungurlu gazetesi

 

Çorum Gazeteleri

 • Çorum Dost Haber
 • Çorum Haber
 • Çorum Hakimiyet
 • Çorum Vatan Gazetesi
 • Habercim 19
 • İskilip'in Sesi
 • Kargı Gazetesi
 • Çorum Manşet
 • Osmancık Gazetesi
 • Osmancık Haber
 • Osmancık
 • Sungurlu Gazetesi
 • Sungurlu'nun Sesi
 • Yayla Haber

 

 

Çorum Hakkında Bilgi

 Çorum, Orta Karadeniz civarında bir yerleşim yeridir. Çorum, oldukça yaşlı bir yerleşim yeri olarak değerlidir. Yontma Çağ’da dahi yaşayan insanların olduğuna dair bilimsel veriler gün yüzüne çıkartılmış ve Dünya ile paylaşılmıştır. Çorum, yüzlerce senedir birçok uygarlıkların üste oluşturduğu, Anadolu'nun kültür geleneğini ilerleten ve devamını sağlayan şehirlerin ilk sıralarında gelmekle birlikte ilin  tamamen  şehir olarak kuruması 10. Yüzyıla kadar dayanmaktadır.  Bilim açısında değerli olan bu küçük il, sanayi ve toprak alanlarında da oldukça gelişmiştir. Ekonomik olarak da kalkınan şehir, kültürel bir miras olarak insanlara armağan edilmiştir. Çorum oldukça kozmopolitan bir kültüre de sahiptir. Ağırlıklı olarak Türkmenler / Çepniler yaşamaktadır. Türkiye için oldukça önemli bu şehir, tarih için oldukça değerlidir.

 

Bugünün Çorum Yerel Gazeteler ve Haberleri

Türkiye’de yayım hayatına devam eden yerel gazeteler ve haber siteleri hakkında bilgileri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Türkiye’de yerel gazetecilik oldukça gelişmiş bir medya birimi olduğunu söyleyebiliriz. Her bir şehir yerel gazeteler ile halkı kucaklıyor. Yerel gazetecilik, oldukça önemli bir yayım birimi olarak görülüyor. Yaşanılan yerel kentin rehberi olarak görülüyor. Yerel gazetelerin, yayım biçimleri yaşanılan şehrin ve ya ilçenin siyaset, ekonomi, spor, kültür, sanat ve yerel duyurulara ağırlık vererek manşetlerini oluşturuyor. Bu yazımızda sizlerle Çorum Şehrinin yerel gazeteciliği hakkında bilgiler vereceğiz. Çorum, yerel gazetecilik olarak nüfusuna göre oldukça gelişmiş bir durumda.  Şehir toplam da on dört farklı gazete birimi bulunmakta. on dört gazetenin bir kısmı basıma giderken bir kısmı dijital gazetecilik üzerinden yayım yapmaktadır. Çorum’da ki gazeteler;  Çorum Dost Haber, Çorum Haber, Çorum Hakimiyet, Çorum Vatan Gazetesi, Habercim 19 Gazetesi, İskilip’in Sesi Gazetesi, Kargı Gazetesi, Çorum Manşet Gazetesi, Osmancık Gazetesi, Osmancık Haber, Sungurlu Gazetesi, Sungurlunun Sesi ve  Yayla Haber gazetelerinden oluşuyor  . Birçok gazete Çorum’un tamamına seslenirken bir kısım gazete, Çorum’un ilçelerindeki haberler ağırlık veriyor. Sizler gazeteleri yayım çizgisi hakkında bilgi verirken, nerelerden ulaşabileceğiniz hakkında da bilgileri vereceğiz. Çanakkale Gazeteleri ile Çanakkale'den haber alın.

Çorum gazeteleri ve haber siteleri haberleri

Çorum gazeteleri ve haber siteleri haberleri

Çorum Dost Haber Gazetesi

Çorum Dost Haber, Çorum'da uzun yıllardır yerel gazetecilik yapan bir internet sitesidir. Gazete, kuruluşundan bu yana çok sesliliği temsil ederek Çorum Halkına Kesintisiz bilgi akışını sağlıyor. Çorum Dost Haber sitesi ‘’Çorumun Dünya’ya Açılan Kapısı‘’ mottosuyla manşetlerini dolduruyor. Gazete şehrin tanınmış kalemleriyle birlikte çalışarak güçlü bir çizgi oluşturuyor. Çorum Dost Gazetesi ağırlıklı olarak sosyal konular, gündem, siyaset ve ekonomi üzerinden yayım yapıyor. Ayrıca gazete kent  rehberi olarak da Çorumlulara ve Çorum’u ziyaret edecek olanlara şanslar sağlıyor. Çorum Dost Haber gazetesini ve İnternet Sitesini, gazeteapp.com ile dilediğiniz gibi takip edip, son dakika haberlerine erişebilirsiniz.

İskilip’in Sesi Gazetesi

İskilip’in Sesi gazetesi, Çorum’un İskilip ilçesinde ağırlıklı olmak üzere tüm Çorum’a yayım yapan bir yerel gazetedir. İskilip’in Sesi gazetesi, köklü bir gazete olarak yerini korumaktadır. Gazete şu an yayım hayatında 30. Yılını kutlayarak Çorum halkına kesintisiz haber sağlıyor.İskilip Gazetesi, yaklaşık beş yıldır dijital mecrada yayım hayatına devam ediyor. İskilip Gazetesi; ‘’bağımsız e-siyasi gazete’’ mottosuyla yayım hayatına online olarak devam ediyor. İskilip’in Sesi gazetesi ağırlıklı olarak şehrin politika yaşamı üzerinde durmasıyla biliniyor. Çorum halkı ile ilgili birçok sorunu gündemleştirerek, kamuoyu oluşturduğu biliniyor. Siyasi çizgisinin yanı sıra Gündem, Dünya, Ekonomi, Eğitim, Sağlık ve Teknoloji gibi konuları üzerinde de ağırlık yayımlar yapıyor. İskilip Sesi gazetesini gazeteapp.com adresinden 24 saat boyunca dilediğiniz gibi takip edebilirsiniz.

Sungurlu Gazetesi

Sungurlu  Gazetesi, Çorum’un Sungurlu ilçesinde yayım yapan yerel gazetedir. Sungurlu Gazetesi uzun yıllardır Sungurlu ilçesinde yayım yaparak, Çorum haberleri ile Sungurlu halkı başta olmak üzere tüm Çorum’a sesleniyor. Gazete geniş konu başlıklarıyla dikkat çekiyor. Gazetenin konu başlıkları Eğitim, Sağlık, Dünya, Sungurlu ve Teknoloji gibi konu başlıklarıyla halkın nabzını tutuyor. Sungurlu gazetesi güçlü köşe yazarları ise yayım çizgisini güçlendirerek, gazeteyi bir adım daha ileriye taşıyor. Gazete, Sungurlu’da en çok okunan gazete olarak geçiyor. Köşe yazarlarını şehrin yerel siyasetçilerinden ve sanatçılarıyla dolduran gazete, önemli kişiler ile yaptığı soru-cevap tarzında söyleşileri oldukça seviliyor. Sungur Gazetesini ve diğer birçok gazeteyi sitemizden 24 saat boyunca kesintisiz erişip, okuyabilirsiniz .

Çorum Manşet Gazetesi

Çorum Manşet gazetesi Çorum halkına ve ilçe halklarına yayım yapan yerel gazetelerden birisidir. Çorum Manşet gazetesi geniş konu başlıkları, Çorum haberleri, çok sesli köşe yazarlarıyla halka bilgi akışını sağlıyor. Gazete Çorum’da en çok okunan gazeteler arasında ilk sıralarda kendine yer buluyor. Çorum Manşet gazetesi, Çorum’un yerel sıkıntılarını ve güncel konularını işlerken Karadeniz Bölgesine dair yaptığı haberleriyle de biliniyor. Gazete, Orta Karadeniz taraflarında oldukça sıkı bir kitlesi mevcut.  Gazetenin bazı konu başlıkları ise Asayiş, Gündem, Politika, Ekonomi, Medya, Yaşam, Yerel, Spor ve Sağlık başlıklarından oluşuyor. Çorum Manşet gazetesi, son zamanlarında dijital mecraya ağırlık vererek oldukça geniş bir okuyucu kitlesine sahip oldu. Çorum Manşet gazetesini ve diğer yerel ve ulusal gazeteleri sitemizden dilediğini gibi okuyabilirsiniz.

Osmancık Gazetesi

Osmancık Gazetesini ve internet sitesini okumak için doğru adrestesiniz. Osmancık Gazetesi, Çorum’un Osmancık ilçesinde yerel yayım yapan gazetelerden birisidir. Osmancık Gazetesi geniş konu başlıkları ve eğitime dair yaptığı paneller, söyleşiler ile biliniyor. Gazetenin oldukça mütevazi ve kemik bir okuyucu kitlesine sahip. Osmancık Gazetesi, birçok sosyal platformlardan yayımlarıyla da biliniyor. Osmancık Gazetesini ve diğer yerel gazetelerin hepsini gazeteapp.com adresinden bulup, okuyabilirsiniz. gazeteapp.com adresini takip etmeye devam edin!

YORUMLAR