DOLAR 16,2684
EURO 17,4688
ALTIN 969,40
BIST 2.444,74
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 27°C
Açık
İstanbul
27°C
Açık
Cts 28°C
Paz 25°C
Pts 26°C
Sal 26°C

Erzincan Gazeteleri ve Haber Siteleri

Günlük Erzincan gazete manşetleri okumak için doğru adrestesiniz. Her sabah 08.00’den itibaren günün gazete manşetini okuyabilirsiniz.
Keyifli okumalar.

 

[php_everywhere instance=”tarih”]
[php_everywhere instance=”title”][php_everywhere instance=”mansetler”]


 

Bugün yayınlanan Erzincan Gazeteleri ve Haber Siteleri hakkında güvenilir bilgiler anlık son dakika haberleri, spor gündemi, güncel yerel gazete manşetleri, başlıkları, birinci sayfaları almak için doğru adrestesiniz Gazeteapp.com olarak sizlere Türkiye’de yerel yayım yapan tüm gazeteler hakkında bilgi akışı sağlamaya devam ediyoruz.

 

Erzincan Haber siteleri

Doğu gazetesi Nehaber 24 Özsöz gazetesi
Kazankaya gazetesi Erzincan net Erzincan Medya
Gündem 24 Habercan

Erzincan Gazeteleri

Erzincan’da yerel yayımcılık prensibiyle yayım yapan gazeteler aşağıdaki listededir.


  • Doğu Gazetesi
  • Erzincan 24
  • Erzincan Haber
  • Kazankaya Gazetesi
  • Erzincan Net
  • Erzincan Medya
  • Gündem 24
  • Habercem
  • NeHaber 24
  • Özsöz Gazetesi

Erzincan Hakkında

Erzincan Doğu Anadolu Bölgesinde  yüzbinlerce insanın bir arada yaşadı bir şehirdir. Şehir adını, Strabon’un İlkçağ’da bu bölgede bulunduğunu belirttiği Eriza şehrinden geldiği tahmin edilmektedir. Ayrıca yine aynı bölgeden bahseden Grek kaynaklarında ‘Aziris‘ adıyla gösterilen şehrin de Erzincan olması oldukça yükse bir ihtimaldir. Tarihi açıdan da oldukça değerli olan bu şehir birçok kadim uygarlıklara ev sahipliği yapmıştır. Geçmişi Urartulara  dahi uzanan bu şehir, Tarih  ve Arkeoloji bilimleri açısında da oldukça değerlidir. Erzincan’ın tarihi gelişimi ve şu an ki var olduğu insanların dikkatini çeker. Her yıl yurt içi ve yurt dışı birçok turist şehre gelir. Erzincan yaşamını sürdüren insanlar ağırlık olarak Tarım, Hayvancılık ve Ticaret sektörleri ile ilgilenirler. Şehirde yapılmış son nüfus sayımına göre 152.477 kişilik bir nüfusa sahiptir. Yapılan son nüfus ölçümü 2015’de yapıldığı için nüfusun şu an daha fazla olduğu tahmin ediliyor.

Erzincan Gazeteleri ve Haber Siteleri

Erzincan Haberleri

Sizlere Erzincan hakkında kısa bilgiler verdikten sonra yerel basımıyla ilgili yazımıza başlıyoruz. Erzincan seyrek nüfusuna rağmen gelişmekte olan bir medyası vardır. Şehrin toplam on tane yerel yayım yapan gazetesi mevcuttur. Bu gazetelerden bazıları online yayım yaparken bazıları da tiraj ile raflarda okuyucularıyla buluşmaktadır. Sizlerle Erzincan da yerel yayım yapan gazeteler hakkında bilgilerimizi paylaşırken, gazeteleri nasıl temin edebileceğinizi de anlatacağız. Elazığ Gazeteleri ile Elazığ'dan haber alabilirsiniz.

Erzincan gazeteleri ve haber siteleri haberleri

Erzincan gazeteleri ve haber siteleri haberleri

 Erzincan’da yerel yayım yapan gazetelerin tamamı yukarıdaki listedir. Hangi gazetenin nasıl bir yayımcılığı olduğuna ve gazetelere nasıl ulaşabileceğinizi aşağıdaki başlıklardan öğrenebilirsiniz.

NeHaber 24

NeHaber 24 gazetesi uzun süredir Erzincan’da yerel yayım yapan  gazetelerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. NeHaber gazetesi Elazığ’da online yayım yapan yerel gazetelerden birisi olduğunu söylemekte fayda var. Gazete yıllardır online olarak gazeteciliğini devam ettiriyor. Basım prosedürüne girmeyen gazete, online yayımcılık yaparak daha geniş okuyucu kitlelerini hedefliyor. Geniş konu başlıkları, yerel şehrin tanınan isimleri ile birlikte çalışması, popülerleşmesini sağlıyor. NeHaber 24 gazetesinin bazı konu başlıkları şu şekildedir ; Erzincan, Genel, Ekonomi, Medya, Gündem, Siyaset, Sağlık, Eğitim, Teknoloji, Bilim ve Belediye gibi konu başlıklarından oluşmaktadır. NeHaber 24 geniş konu başlıklarıyla her yaş arasından okuyucu kitlesine sahip olmaktadır. NeHaber 24 gazetesini ve Erzincan’da yerel yayım yapan tüm gazeteleri Gazeteapp.com adresinden dilediğiniz gibi okuyabilirsiniz.

Kazankaya Gazetesi

Kazankaya Gazetesi, Erzincan’da yerel yayım yapan gazetelerden birisidir. Kazanakaya gazetesi, ‘’Günlük Siyasi Gazete‘’ mottosuyla manşetlerini doldurmaktadır. Gazete, geniş konu başlıkları ve şehrin politikacılarından oluşan köşe yazarlarıyla güçlü bir manşet örneğini temsil ediyor. Şehrin yerel nabzını tutan köşe yazarları, köşelerinde durumları kaleme alarak gündem yaratıyorlar. Gazete, genel de sosyal yaşamdan çıkan olaylar ve kültür sanat etkinlerine verdikleri ağırlıklar ile biliniyor. Kazankaya Gazetesinin geniş konu başlıklarından bazıları şunlardan oluşmaktadır; ‘’Siyaset, Ekonomi, Sağlık, Spor ve Erzincan Olaylar gibi konu başlıklarına sahip. Kazankaya gazetesi, Erzincan’da en çok okunan gazeteler arasındadır. Gazete, Erzin ilçelerinde de oldukça okunmaktadır. Ayrıca gazete son zamanlarda dijital mecraya verdiği ağırlık ile biliniyor. Dijital alanda da yayımcılık yapan gazete, geniş konu başlıklarıyla kitlesel bir okuyucu kitlesine erişebilmeyi hedefliyor. Kazankaya gazetesini ve Erzincan’da yerel yayım yapan tüm gazetelere Gazeteapp.com adresinden 24 saat boyunca ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Doğu Gazetesi

Doğu Gazetesi, Erzincan’da yerel yayım yapan gazetelerden birisidir. Doğu Gazetesi uzun zamandır Erzincan halkına bilgi akışı sağlamaya devam ediyor. Çok sesli köşe yazarları ve geniş konu başlıklarıyla oldukça rağbet göre bir gazete olarak kaşımıza çıkıyor. Doğru gazetesi, ‘’Erzincan’ın Günlük Haber Aktüalite Gazetesi‘’ mottosuyla yıllardır yayım yapıyor. Gazete Erzincan’da oldukça okunan gazeteler arasında yer alıyor. Doğu gazetesi 2016 yılından bu yana dijital mecrada da yayım yapmaya başlayarak daha geniş kitlelere ulaşmayı başardı. Gazete Erzincan’da yaşanan son dakika olaylarını, güncel konuları anlık olarak manşetlerine taşıyarak halkı bilinçlendiriyor. Doğru gazete ve diğer tüm yerel gazetelere Gazeteapp.com adresinden ulaşıp, dilediğiniz gibi okuyabilirsiniz.

Özsöz Gazetesi

Özsöz Gazetesi, uzun yıllardır Erzincan’da yerel yayım yapan gazetelerden birisidir. Gazete, Erzincan’da yaşanan son dakika olaylarını ve güncel konuları manşetlerine ilk taşıyan gazetelerden birisi olarak yayım yapıyor. Gazete; ‘’Günlük Siyasi Gazete‘’ mottosuyla yayım yapıyor. Geniş konu başlıklarını doldurarak, Erzincan halkına hizmet ediyor. Özsöz Gazetesi, ağırlıklı olarak online yayımcılığıyla da biliniyor. Gazete son 4 yıldır dijital mecraya ağırlık vererek, geniş kitlelere ulaşma gayesinde. Gazetenin bazı konu başlıkları ise Gündem, Siyaset, Ekonomi, Belediye, Resmi Duyurular, Güncel, Eğitim ve Sağlık gibi konulardan oluşuyor. Özsöz Gazetesini ve Erzincan’da yerel yayım yapan gazetelerin hepsini Gazeteapp.com adresinde ulaşıp, bilgi edinebilirsiniz.

Türkiye’de yerel yayım yapan tüm gazeteleri Gazeteapp.com olarak sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bizleri takip etmeye devam edin!

YORUMLAR