DOLAR 15,8769
EURO 16,8435
ALTIN 942,56
BIST 2.372,35
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 22°C
Açık
İstanbul
22°C
Açık
Cts 22°C
Paz 22°C
Pts 23°C
Sal 23°C

Hakkari Gazeteleri ve Haber siteleri

Günlük Hakkari gazete manşetleri okumak için doğru adrestesiniz. Her sabah 08.00’den itibaren günün gazete manşetini okuyabilirsiniz.
Keyifli okumalar.
[php_everywhere instance=”tarih”]
[php_everywhere instance=”title”][php_everywhere instance=”mansetler”]


 


Bugün yayınlanan Hakkari Gazeteleri ve Haber Siteleri hakkında güvenilir son dakika Hakkari haberleri, güncel yerel gazete birinci sayfaları, manşetleri, başlıkları, spor gündemi ve bilgiler almak için doğru adrestesiniz Gazeteapp.com olarak sizlere Türkiye’de yerel yayım yapan tüm gazeteler hakkında bilgi akışı sağlamaya devam ediyoruz.

 

Hakkari Haber Siteleri Linkleri

Hakkari haber tv Hakkari halkının sesi Hakkari il sesi gazetesi
Hakkari objektif haber Şemdinli haber Yüksekova haklın sesi
Yüksekova haber

Hakkari Gazeteleri

-  Hakkari Haber Tv

- Hakkari Halkının Sesi

- Hakkari İl Sesi Gazetesi

- Hakkari Objektif Haber

- Hakkari Şemdinli Haber

- Yüksekova Ajans

- Yüksekova Haber

- Yüksekova Halkının Sesi

Hakkari Hakkında

Hakkari, Türkiye’nin en güney doğusundaki bir yerleşim yeridir. Şehrin bilinen en eski ismi; ‘’Çölemerik‘’ Olarak geçmektedir. Hakkari, Tarih boyunca her zaman özel yerini korumuştur. Şehrin, sosyal konumu ve coğrafi konumu birçok uygarlığın dikkatini çekmiştir. Hakkari yüzlerce imparatorluğa ev sahipliği yapmış nadir şehirlerde birisi olarak karşımızda durmaktadır. Hakkari’de hakimiyet sürmüş bazı imparatorluklar; Med, Pers, Selevkos, Abbâsi, Selçuklu, Moğol, Karakoyunlu, Akkoyunlu ve Osmanlı gibi imparatorluklardan oluşmaktadır. Şehir, Unesco ile ‘’Dünya Mirası Listesi’’ içine alınmıştır. Şehir, balcılık ve tarım konusunda oldukça gelişmiştir. Hakkari’de yapılan son nüfus sayımından elde edilen veriler; 79,056 kişilik bir nüfusa sahip olduğunu göstermiştir.

Hakkari Haberleri

Sizlerle Hakkari hakkında kısa bilgileri paylaştıktan sonra yazımıza devam ediyoruz. Hakkari medya birimi gelişmeye başlayan ve gelişen medya birimleri arasında bulunuyor. Şehir, son zamanlarda basıma ve medyaya oldukça ağırlık vererek, açıklarını kapatıyor. Hakkari’de yerel yayım yapan toplamda 8 gazete bulunuyor. Gazetelerin bir kısmı online yayımcılık yaparken bir kısmı dijital yayımcılığı tercih ederek okuyucularını kucaklıyor. Hakkari’de 8 gazete olmasına rağmen oldukça köklü ve örnek yayımcılığı temsil eden gazeteler de bulunuyor. Birçok konu başlığı ve kategori gazetesi olarak adlandırdığımız örnek yayım biçimleri de mevcut. Aşağıdaki listede Hakkari’de yayı yapan tüm yerel gazetelerin isimleri bulunmaktadır. Giresun Gazeteleri ile Giresun gündemini takip edin.

hakkari gazeteleri ve haber siteleri haberleri

hakkari gazeteleri ve haber siteleri haberleri

 

Hakkari’de yayım yapan gazeteler yukarıdaki listede mevcut. Şimdi size bu gazeteler hakkında bilgiler vereceğiz. Gazetelerin nasıl bir yayım prensibi olduğu, hangi konular üzerine durduğu ve gazeteleri nasıl temin edebileceğiniz ile ilgili bilgileri paylaşacağız.

Hakkari Haber Tv

Hakkari Haber Tv, uzun yıllardır Hakkari’de yayım yapan yerel gazetelerden birisidir. Hakkari Haber Tv 2012 yılında ilk sayısıyla, Hakkarili okuyucularının huzuruna çıkmıştır. İlk sayısıyla oldukça sevilen gazete, aralıksız 8 yıldır yayım yapmaktadır. Geniş konu başlıkları ile dikkat çeken bir gazetedir. Ayrıca Hakkari Haber Tv, Hakkari halkının geleneklerine ve kültürlerini sürekli yayımlayan ve güncelleyen bir gazete olarak geçmektedir. Gazete, online web adresinde; ‘’Hakkari Düğünleri‘’ diye bir başlık ile Hakkari'lilerin kültürlerini diri tutmaya çalışmaktadır. Gazete çok sesliği ve güncel konulara değinmesiyle de bilinen bir yayım olarak okuyucularının huzuruna çıkıyor. Hakkari Haber Tv, ‘’Hakkari Haber Portalı‘’ mottosuyla yayın hayatına devam etmektedir. Ayrıca gazete, son zamanlarda dijital mecraya ağırlık vererek, okuyucu kitlesini genişletmektedir. Hakkari Haber Tv ve Hakkari’de yerel yayım yapan tüm gazeteleri, Gazeteapp.com adresinden bulup, dilediğiniz gibi 24 saat boyunca okuyabilirsiniz.

Hakkari Halkın Sesi Manşeti

Hakkari Halkının Sesi, yıllardır Hakkari’de yerel yayım yapan gazeteler arasında olarak kendine yer edinir. Gazete, geniş konu başlıkları ve köşe yazarlarının şehir ile ilgili yazdıkları sorun ve sıkıntılar köşelerine taşımalarıyla tanınırlar. Gazete, adının anlamını ve güncelliğini koruyarak, Hakkari Halkının Sesi olma gayesinde ilerliyor. Gazete, 2016 yılında bu yana yayım hayatına devam etmektedir. Hakkari Halkının Sesi gazetesinin bazı konu başlıklar; Güncel Haberler, Siyaset, Hakkari Halkı, Dünya, Ekonomi, Spor, Yaşam, Sağlık ve Rehber gibi konu başlıklarıyla manşetlerini oluşturmaktadır. Hakkari Halkının Sesi, online yayımcılık adına da oldukça faydalı işler yapmaktadır. Hakkari’de yaşanan son dakika gelişmelerini, resmi duyuruları ve sosyal olayları anlık olarak manşetlerine taşıyarak halk ile paylaşmaktadır. Hakkari Halkının Sesi gazetesi ve Hakkari’de yerel yayım yapan tüm gazeteleri, Gazeteapp.com adresinden bulup, Hakkari’de gelişen ve gelişecek olan tüm haberleri dilediğiniz gibi okuyabilirsiniz.

Hakkari Şemdinli Haber

 Hakkari Şemdinli Haber gazetesi, uzun yıllardır Şemdinli başta olmak üzere, Hakkari’nin tamamına yerel yayım yapan gazetelerden birisidir. Hakkari Şemdinli Haber gazetesi, Hakkari’nin Şemdinli ilçesine ağırlık vererek manşetlerini oluşturmaktadır. Şemdinli halkının sıkı okuyucusu olduğu bir gazete olarak karşımıza çıkmaktadır. Hakkari Şemdinli Haber gazetesi, geniş konu başlıkları ve güncel olayları mercek altına alarak, manşetlerini dolduruyor. Hakkari Şemdinli Haber gazetesi ve Hakkari’de yerel yayım yapan tüm gazetelere, Gazeteapp.com adresinden bulup, dilediğiniz gibi okuyabilirsiniz.

Yüksekova Haber

Yüksekova Haber gazetesi, Hakkari’nin Yüksekova ilçesi başta olmak üzere, tüm Hakkari’ye yayım yapan gazetelerden birisidir. Geniş konu başlıkları ve sosyal konulara yaklaşımıyla şehirde oldukça bilinen gazetelerden birisidir. Gazete, Yüksekova’da yaşanan birçok Sosyal, Güncel, Etkinlik, Spor, Halkın Sıkıntıları ve Kültür – Sanat gibi etkinlikleri anlık olarak manşetine yansıtmaktadır. Yüksekova Haber gazetesi, 2012 yılında bu yana Hakkari’de yerel yayım yapan örnek gazetelerden biridir. Gazete, kendine has duruşu ve niteliği ile birçok konu ve olayları halka aktararak, kültürel gelişime destek sağlıyor. Yüksekova Haber gazetesi ve Hakkari haberleri ağırlıklı olarak yerel yayım yapan tüm gazeteleri, Gazeteapp.com adresinden bulup, dilediğiniz gibi okuyabilirsiniz.

Hakkari Objektif Haber Manşeti

Hakkari Objektif Haber gazetesi, Hakkari’de yerel yayım yapan gazetelerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Gazete, 2015 yılında ilk sayısıyla Hakkari halkını kucaklıyor. Hakkari’nin en çok okunan gazetelerinden birisi olarak bilinen gazete, geniş konu başlıkları ve güncel konular ile okuyucularının birçok konu başlığı alternatifleri sunuyor. Hakkari Objektif Haber gazetesi, son yıllarda dijital yayımcılığa ağırlık vererek, daha geniş bir okuyucu kitlesini hedeflemektedir. Hakkari Objektif Haber gazetesi ve Hakkari haberleri hakkında yerel yayım yapan tüm gazeteler, Gazeteapp.com adresinden bulup, Hakkari’de anlık yaşanan olaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.