Isparta Gazeteleri ve Isparta Haber Siteleri

Günlük Isparta gazete manşetleri okumak için doğru adrestesiniz. Her sabah 08.00’den itibaren günün gazete manşetini okuyabilirsiniz.
Keyifli okumalar.
27 Eyll 2020
Isparta Gazete Manşetleri


 

 


Isparta Gazeteleri ve Isparta Haber Siteleri hakkında güvenilir haberleri almak için doğru adrestesiniz Gazeteapp.com olarak sizlere Türkiye’de yerel yayım yapan tüm gazeteler hakkında bilgi akışı sağlamaya devam ediyoruz.

 

Isparta Gazeteleri ve Haber Siteleri Linkler

32 gündemAjans 32Demokrat 32
Eğirdir akın gazetesiAjans IspartaGül 32
Eğirdir akpınar gazetesiGazete 32Haber 32
Isparta haber gazetesiBomba 32Isparta çözüm
Isparta ilke gazetesiIsparta haberIsparta manşet
Isparta objektif gazetesiIsparta son haberIsparta tv
Sarkıkağaç ekspresİşte IspartaÖz yalvaç
 Son 32 

 

Isparta Gazeteleri ve Isparta Haber Siteleri

- 32 Gündem

- Ajans 32

- Demokrat 32

- Eğirdir Akın Gazetesi

- Ajans Isparta

- Gül 32

- Eğirdir Akpınar Gazetesi

- Gazete 32

- Haber 32

- Isparta Haber Gazetesi

- Bomba 32

- Isparta Çözüm

- Isparta İlke Gazetesi

- Isparta Haber

- Isparta Manşet

- Isparta Objektif Gazetesi

- Isparta Son Haber

- Isparta Tv

- Sarkıkağaç Ekspress

- İşte Sparta

- Öz Yalvaç

- Son 32

 

 

 

Isparta Hakkında

Isparta, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nin Kuzeyinde yer alan bir yerleşim yeridir. Isparta tarihi açıdan oldukça değerli illerden birisidir. Birçok kültür ve halk coğrafyada yüzyıllarca yaşamıştır. Şehrin yerleşme tarihi, Paleotik dönemde başlamıştır. Isparta günümüzde hala değerini koruyan iller arasındadır. Birçok halk şehirde birlikte yaşamaktadır. TÜİK'in yayınladığı 2018 Yılına göre; ilçe merkez belediye sınırları içerisinde 236.749 kişi, merkez ilçeye bağlı belde ve köylerde 21.626 kişi olmak üzere merkez ilçenin genelinde 258.375 kişi yaşamaktadır. Ayrıca şehir, yöreye özgü el dokuması halıları ile bilinmektedir.

 

Isparta Yerel Gazeteler ve Isparta Haber Siteleri

Isparta şehri hakkında sizlere kısa bilgileri sağladıktan sonra yazımıza şehirdeki yerel yayımcılık ile bilgi vermeye devam ediyoruz. Isparta tam anlamıyla gelişen bir yerel yayımcılık çizgisine sahip olan gazetelere ev sahibi yapıyor. Birçok gazete şehirde ayrı konularda yayım yapmaya yıllardır devam ediyor. Şehrin nüfusuna baktığımızda gazete sayısı oldukça makul görünmektedir. Isparta’da yerel yayım yapan gazete sayısı yirmi üçtür. Şehirde çok sesli bir yerel yayımcılık anlayışı olduğu aşikardır. Isparta’da yerel yayım yapan gazetelerin bir kısmı okuyucularını raflarda buluşurken, bir kısmı online olarak yayım yayım yapmaktadır. Şehirlerin yerel yayımcılık anlayışlarından online bir çizgi olması ise oldukça önemlidir. Bu sayede Isparta’da yaşamayan ama Isparta hakkında bilgi edinmek, son dakika olaylarına ulaşma ve güncel konuları okuma şansı yaratır. Isparta’da yerel yayımcılık yapan tüm gazeteler aşağıdaki listedir.

 

Isparta’da yerel yayımcılık yapan gazeteleri sizlerle paylaştık. Gazetelerin nasıl yayım çizgisi olduğu, konulara nasıl yaklaştığını, köşe yazarlarının kimlerden oluştuğunu ve gazeteleri nasıl temin edip, okuyabileceğinizi anlatıyoruz.

 

Isparta Haber Gazetesi Manşeti

 

Isparta Haber Gazetesi, yıllardır şehir’de yerel yayım gazetelerden birisidir. Isparta Haber Gazetesi, ilk sayısından itibaren; ‘’Isparta’nın Gerçek Haber Gazetesi‘’ sloganıyla raflarda yerini alıyor. Gazete, Isparta’da yaşanan ve yaşanacak olan birçok konuları gündemine taşıyor. Çok sesli köşe yazarları ve geniş konu başlıkları ile okuyucularına, alternatif konular okumasını sağlıyor. Gazetenin bazı konu başlıkları; Gündem, Spor, Sağlık, Eğitim, Isparta Gündem, Medya, Kültür ve Sanat gibi konulardan oluşuyor. Gazete yıllardır Isparta halkını aralıksız kucaklıyor. Son zamanlarda dijital mecraya ağırlık veren gazete, okuyucu kitlesini genişletmeye başladı. Isparta Haber Gazetesi, Isparta’da yaşanan son dakika olaylarını, güncel konular ve şehirde gerçekleşecek olan etkinlik ve olayları anlık olarak manşetine taşıyarak, okuyucularını sunuyor. Isparta Haber Gazetesi ve Isparta’da yerel yayım yapan tüm gazeteleri, Gazeteapp.com adresinden bulup, Isparta’da yaşanan son dakika olaylarını ve güncel bilgileri 24 saat boyunca öğrenebilirsiniz.

 

Eğirdir Akpınar Gazetesi

Eğirdir Akpınar Gazetesi, Isparta’da yerel yayım yapan gazetelerden birisidir. Eğirdir Akpınar Gazetesi, başta Isparta’ya bağlı Eğirdir ilçesine ağırlık vererek yayım akışını oluşturmaktadır. Gazete, adını yaşadığı ilçeden almıştır. Eğirdir Akpınar Gazetesi, ilçenin nabzını tutarak halka bilgi akışını sağlayan gazeteler arasındadır. Gazete, ‘’Günlük Bağımsız Siyasi Gazete‘’ mottosuyla manşetlerini oluşturmaktadır. Gazete, ilçenin ilk ve tek siyasi gazete unvanına sahiptir. Yerel şehir’de yaşanan sosyal sıkıntılar, çözüm önerileri ve şehrin siyasetçileri ile yaptığı söyleyişiler ile bilinir. Gazetenin bazı konu başlıkları ; Kültür, Eğitim, Spor, Siyaset, Medya, Gündem, Eğirdir Gündem ve Röportajlar gibi başlıklardan oluşturur. Gazete, geniş konu başlıkları sayesinde, okuyucularına birçok farklı alternatif sunar. Eğirdir Akpınar Gazetesi, son zamanlar’da dijital yayımcılığa ağırlık vererek, tüm Türkiye’ye  seslenmektedir. Eğirdir Akpınar Gazetesi  ve Isparta’da yerel yayım yapan tüm gazeteler, Gazeteapp.com adresinden bulup, dilediğiniz gibi okuyabilirsiniz.

 Son 32

Son 32 gazetesi, Isparta’da yerel yayım yapan gazetelerden birisidir. Gazete adını, Isparta’nın plaka numarası olan ‘32‘ den almıştır. Son 32 gazetesi,  Son 32 Tv’nin yerel medya birimlerinden birisidir. Son 32 Tv, Isparta’da televizyon yayını yapan yerel televizyon kanalıdır. Son 32 gazetesi, tamamen online yayımcılık yapmaktadır. Geniş konu başlıkları ve medya biriminin oldukça içinde olan bir ekip, Isparta halkına anlık olarak haberler paylaşmaktadır. Gazete, Şehir’de online gazetecilik açısından oldukça değerli olarak bilinir. Gazete; Sağlık, Eğitim, Ticaret, Gündem, Medya, Politika ve Kültür gibi konu başlıklarıyla yayım yapmaktadır. Son 32 gazetesini ve Isparta’da yerel yayım yapan tüm gazeteleri, Gazeteapp.com adresinden bulup, dilediğiniz gibi okuyabilirsiniz.

 

Isparta İlke Gazetesi

Isparta İlke Gazetesi , Isparta’nın tamamında yerel yayım yapan gazetelerden birisidir. Gazete, Isparta’da  yaşanan birçok olayı gündemine taşıyarak halkı bilgilendirmiştir. Isparta İlke gazetesi, Isparta’da en çok okunan gazetelerden birisidir. Gazete; ‘’Doğru Haber Tarafsız Yorum İlkeli Haber‘’ sloganıyla yıllardır okuyucularını kucaklıyor. Şehir için önemli olan gazete, alternatif konu başlıkları ile de dikkat çekmeyi başarıyor. Isparta İlke Gazetesi, online yayımcılık yapan gazetelerden birisidir. Isparta İlke Gazetesi ve Isparta’da yerel yayım yapan tüm gazeteleri, Gazeteapp.com adresinden bulup, Isparta’da yaşanan sıcak olayları anında öğrenebilirsiniz.

 

Gazete Manşetleri

Bir Cevap Yazın