DOLAR 16,3862
EURO 17,6102
ALTIN 974,93
BIST 2.450,84
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 27°C
Açık
İstanbul
27°C
Açık
Cts 28°C
Paz 24°C
Pts 26°C
Sal 25°C

İzmir Gazeteleri ve Haber Siteleri

Günlük İzmir gazeteleri manşetleri okumak için doğru adrestesiniz. Her sabah 08.00’den itibaren günün gazete manşetini okuyabilirsiniz.
Keyifli okumalar.
[php_everywhere instance=”tarih”]
[php_everywhere instance=”title”][php_everywhere instance=”mansetler”]


 


Bugün yayınlanan İzmir gazeteleri ve haber siteleri güncel yerel gazete manşetleri, birinci sayfaları, başlıkları, son dakika spor haberleri gündemi hakkında güvenilir bilgiler ulaşmak için doğru adrestesiniz. 

İzmir Haber siteleri Linkleri

Aliağa ekspres Bakırçay Ticaret gazetesi
Bornova bizim gazete Büyük Tire Yeni vizyon
Büyük Torbalı Çeşme güneşi Dokuz eylül
Ege hakimiyet Ege olay Ege postası
Ege metropol gazetesi Ege telgraf Ege time
Ege'nin sesi Günaydın Aliağa Haber ekspres
İlk kurşun İlkses gazetesi Yeni haber
Gazete Yenigün Karşıyaka haber Küçük menderes
Menemen'in sesi Ödemiş kent haber Seferihisar
Yeni Bakış Urla gazetesi Yeni Asır

 

İzmir Gazeteleri

- Aliağa Ekspres

- Bakırçay

- Bakırçay Postası

- Bornova Bizim Gazete

- Büyük Tire

- Dikili Genç Haber

- Büyük Torbalı

- Çeşme Güneşi

- Dokuz Eylül

- Ege Hakimiyet

- Ege Postası

- Ege Metropol Gazetesi

- Ege Telgraf

- Ege Time

- Ege’nin Sesi

- Günaydın Aliağa

- Haber Ekspres

- İlk Kurşun

- ilkses Gazetesi

- İzmir’de Bugün

- İzmirliyiz

- Karşıyaka Haber

- Küçük Mendres

- Menemen’in Sesi

- Ödemiş Kent Haber

- Seferhisar

- Torbalı Ege

- Urla Gazetesi

- Yeni Asır

- Yeni Bakış

- Gazete Yenigün

- Yeni Haber

- Yeni Vizyon

- Ticaret Gazetesi

 

Türkiye’nin en gelişmiş ve modern şehri İzmir yerel gazeteciliği ve İzmir haberleri ile oldukça önemli bir noktada duruyor. Yerel gazeteciliğin oldukça önemli olduğu bu şehir hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Yazımızda İzmir gazeteleri, İzmir haber siteleri, İzmir haberler hakkında bilgiler paylaşırken, yerel yayım hayatına devam eden gazetelerin nasıl bir habercilik çizgisi olduğunuda anlatacağız.

İzmir Hakkında

İzmir, Ege Bölgesinde bulunan bir şehirdir. İzmir oldukça gelişmiş önemli kentlerden birisidir. Ege Denizinin kıyısında bulunan yerleşim yeri İzmir’i en çekici hale getiren birkaç özelliğinden birisidir. Türkiye’nin en büyük 3. İli olmasını yanı sıra genç nüfusuyla da oldukça hareketli olan bu şehir, Türkiye’ye ekonomik olarak da istihdam sağlıyor. İzmir yaşanılabilir bir kent olmasının yani sıra Tarihi ve Arkeolojik açıdan da oldukça değerlidir. Şehir, 8.500 yıl boyunca onlarca kadim uygarlıklara ev sahipliği yapmıştır. Bunlardan bazıları Pers, Antik Yunan, Roma ve Osmanlı gibi dünyayı değiştiren uygarlıklardan oluşmaktadır. Bu açıdan da oldukça önemli olan şehir, arkeoloji cenneti olarak nitelendirilir.

Birçok farklı kültürü bir arada tutan İzmir inanç noktasında da oldukça değerlidir. Şehirde yüzlerce yıldır faaliyet gösteren Sinagoglar, Kiliseler ve Camiler bulunmaktadır. Şehir, Türkiye’nin en büyük fuarlarından olan İzmir Enternasyonel Fuarına da ev sahipliği yapmaktadır. İzmir, Türkiye’de dışarıdan en fazla turist alan şehirlerden birisidir.

Şehrin yaşanılabilir iklimi, sosyal yaşamı da oldukça geliştirmiştir. İzmir’de her saat dışarıda insanları görebilir, her saat gerçekleştirilen etkinliklere doyasıya katılabiliyorsunuz. Parkları, Ormanları, Kültürel yerler, Mekanları dikkat çeken yerlerdendir. Tarihi çarşısında dolaşarak, geçmişe yolculuk yapabilirsiniz. İzmir haber siteleri ise aşağıda listelenmektedir.

İzmir haber siteleri

 

 İzmir Haberleri

Sizlere İzmir hakkında bilgiler verdikten sonra yazımızı İzmir gazeteleri , İzmir haber siteleri,İzmir Haberleri ve yayım yapan gazeteler hakkına bilgi vereceğiz. İzmir Gazeteleri, Türkiye’de en gelişmiş gazetelerden oluşmaktadır. Şehirde birçok farklı yerel yayım yapan gazeteler mevcuttur. Yerel yayım açısından da oldukça değerli olan bu kent birçok gazeteye ev sahipliği yapmaktadır. İzmir’de yaşanan birçok haberi, son dakika olaylarını, güncel bilgileri ve gündeme dair bilgiler ile okuyucularıyla paylaşmaktadır. Gazete sayısı konusunda oldukça geniş olan İzmir, Türkiye’de yerel gazeteciliğin merkezlerinden bir yerdir. Her gazete farklı birçok konu başlıkları ve kategoriler ile okuyucularına seslenmektedir. Bu durum ise okuyucuların için oldukça değerlidir. Başkentimizden haberdar olmak için Ankara Yerel Gazeteler sayfasına bekliyoruz.

İzmir gazeteleri ve haber siteleri haberleri

İzmir gazeteleri ve haber siteleri haberleri

 

 

İzmir Yerel Yayımcılık

İzmir’de yerel yayım yapan gazeteler yukarıdaki listeden oluşmaktadır. Gazeteler ikiye ayrılarak yayım yapmaktadır. Gazetelerin bir kısmı online yayımcılık yaparak, diğer bir kısmı ise basıma giderek yayım yapmaktadır. Aşağıda yayım yapan gazeteler hakkında bilgileri bulabilirsiniz ayrıca gazeteleri nasıl temin edebileceğinizi de sizlere anlattık.

 

Aliağa Ekspres Gazetesi Manşeti

Aliağa Ekspres gazetesi, İzmir’de yerel yayım yapan gazetelerden birisidir. Gazete, adını İzmir’e bağlı Aliağa semtinden almıştır. Aliağa, bölgesinde ağırlıklı olarak yayım yapan Aliağa Ekspres, İzmir’in nabzını tutmaktadır. Geniş konu başlıkları ve önemli köşe yazarlarının konuk etmesiyle oldukça ses çıkaran Aliağa Ekspres İzmir gazeteleri arasında oldukça popülerdir. Gazete, basımlarını ağırlıklı olarak Aliağa semtinde yayımlamaktadır. İzmir’in tamamına yayımlarını göndermeyen gazete, Şehrin başka yerlerindeki okuyucuları için online yayımcılığı yapmaktadır. Online yayımcılık içinde oldukça gelişen Aliağa Ekspres gazetesi, İzmir haberleri ve İzmir’de yaşanan son dakika olaylarını anlık olarak manşetlerine taşımaktadır. Aliağa Ekspres gazetesi ve İzmir’de yerel yayım yapan tüm gazeteleri, Gazeteapp.com aracılığıyla bulup, dilediğiniz gibi okuyarak İzmir hakkında fikir edinebilirsiniz.

Urla Gazetesi  

Urla Gazetesi, İzmir’de yerel yayım yapan gazetelerinden birisi olarak yayım hayatına devam etmektedir. Gazete, adını İzmir’in Urla ilçesinden almaktadır ve Urla bölgesinde yayım yapmaktadır. Geniş konu başlıkları ve gündeme dair haberler ile oldukça ses çıkartan gazeteler arasından yerini alan Urla gazetesi yayım hayatından 10. yılını kutlamaktadır. Urla halkının nabzını tutan gazete, son dakika bilgilerini ve güncel konuları anlık olarak manşetlerine taşıyarak, okuyucularını kucaklamaktadır. Urla gazetesi, yayımlarını sadece Urla’da raflara dizmektedir. İzmir’in genelin okuyucu olan gazete, online yayımcılığa geçerek okuyucularını haber sitesinde kucaklamaktadır. Urla gazetesi ve İzmir haber sitelerinin tamamını Gazeteapp.com adresinde bulup, okuyabilirsiniz.

 

Yeni Vizyon Gazetesi

Yeni Vizyon Gazetesi, ağırlıklı olarak İzmir yerelinden haber yapan gazetelerden birisidir. Gazete, İzmir’de en köklü gazetelerden birisi olarak gelmektedir. Yayım hayatından 16. yılını kutlayan gazete, İzmir haberleri ile ilgili birçok konuyu manşetlerine taşıyor. Geniş konu başlıkları ve tecrübeli yazarlarla oldukça önemli olan gazete, İzmir’de okuyucularını yıllardır kucaklıyor. Yeni Vizyon Gazetesi, son dönemlere dijital mecraya ağırlaşarak okuyucu kitlesine Ege’ye yönlendirmiştir. Gazete, İzmir haber sitesi olarak yayım yaparak, Ege ve Türkiye’ye yönelmiştir. Yeni Vizyon Gazetesi ve İzmir’de yayım yapan tüm gazeteleri, Gazeteapp.com adresinden bulup dilediğiniz gibi okuyabilirsiniz.

 

Torbalı Ege

 Torbalı Ege gazetesi, İzmir’de yerel yayım yapan haber gazetelerinden birisidir. Gazete, uzun yıllardır yayım yaparak, Torbalı’da ki son gelişmeleri, İzmir haberleri ve sosyal konuları anlık olarak manşetlerine yansıtmaktadır. Torbalı Ege gazetesi, adını İzmir’in Torbalı ilçesinden almaktadır. Torbalı Ege gazetesi; ‘’Torbalı Günlük Yerel Gazete‘’ mottosuyla yayım akışını sürdürmektedir. Gazete, haberleri orada ağırlıklı olarak o bölgeden alarak yayım yapmaktadır. Baskılarını aynı şekilde Torbalı bölgesinde tutmaktadır. İzmir’de geniş okuyucu kitlesine ise ’’İzmir haber sitesi‘’ taslağında kurup, İzmir ağırlıklı haberleri internet adresinden yayımlamaktadır. Torbalı Ege gazetesini, Gazeteapp.com aracılığıyla takip ederek, anlık olarak Torbalı ve İzmir’de gelişen haberler, son dakika bildiri, yol çalışmaları ve resmi duyurulara ulaşabilirsiniz.

 

İlkses Gazetesi Gazetesi Manşeti

İlkses Gazetesi, İzmir’de online yayımcılık yapan haber sitelerinden birisidir. Gazete geniş konu başlıkları ve güncel haberler ile manşetlerini doldurmaktadır. İlkses Gazetesi, yayımını basımdan yana tutmayarak, dijital yayımcılığa yönelmiştir. Gazete bu şekilde, İzmir haberleri okumak isteyen herkese ulaşmıştır. Gazete şehir için önemli köşe yazarları ile de konuları ela alarak, okuyucularıyla paylaşmaktadır. İlkses Gazetesi , İzmir haber sitelerinden en çok girilen online gazetelerden birisidir. Gazete, dijital yayım ile Türkiye’nin tamamına erişebilme şansını bulmuştur. Gazetenin bazı konu başlıkları Gündem, İzmir, Siyaset, Politika, Spor, Medya, Kültür, İzmir Haber, Sosyal Konular ve Resmi Duyurulardan oluşturmuştur. İlkses Gazetesi ve İzmir’de yerel yayım yapan tüm gazetelere, Gazeteapp.com aracılığıyla ulaşıp, günün 24 saati İzmir’da yaşananları okuyabilirsiniz.

 

Haber Ekspres

Haber Ekspres gazetesi. İzmir’de yerel gazetecilik yapan eski gazetelerden birisi olarak karşımıza çıkıyor . Haber Ekspres  Ocak 2010  yılında ilk sayısı ile raflarda okuyucusu ile buluşuyor. İlk basımından bu yana yüzlerce söyleşi ve röportaj ile yayım hayatına başlamış ve devam etmektedir. Gazete ilk çıkışında iyi bir başarı sağlayarak, binlerce baskısı satılmıştır. İzmir'de en çok takip edilen gazetelerin ilk sıralarında yer alan Haber Ekspres gazetesinin yazarları da şehir için oldukça önemli isimlerdir. Gazetenin köşe yazarlarının birçoğu da siyasi ve sanat yaşamından isimlerdir. Haber Ekspres gazetesinin şehir için önemli kişileri gazetelerine taşıyıp, halka buluşturulmaları oldukça önemli. Gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Muammer Kıca üstleniyor. Köşe yazarları ise Arif Ali Cangı, Aybars Akoğlu, Hüseyin Çatal, Kaan Alişan, Tarık Bilgin, Gülseren Yeniçay, Şefik Koldaş , İnci Mutluer, Begüm Tatari, Murat Babaoğlu ve Tülay Özerman gibi isimler yazarlık yapıyor. Haber Ekspres gazetesini İzmir’de marketlerde ve reyonlarda bulabilirsiniz. Ayrıca gazete online olarak yayım yapmaktadır. Son Haber Ekspres ve İzmir’de diğer tüm gazeteleri, Gazeteapp.com adresinde bulup, İzmir haberleri, son dakika bilgiler hakkın bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ege Time

 Ege Time, İzmir’de yerel yayımcılık yapan köklü gazetelerden birisidir. Gazete, uzun yıllardır İzmir ve Ege okuyucularını kucaklıyor. Geniş konu başlıkları ve güncel İzmir haber siteleri ile oldukça değerli bir yayım çizgisini oluşturmaktadır. Gazete, ağırlıklı olarak İzmir’e seslenirken, Ege’de de oldukça sık okuyucu kitlesine sahiptir. Tecrübeli yazarlarının kitlesini genişletmesinde de oldukça hak sahibidirler. Ege Time, gazetesi yayın akışında Gündem, Güncel, İzmir Haber, Medya, Yerel Şehirler, Belediye Meclisi, Magazin, Kültür – Sanat, Politika ve Spor gibi birçok onu başlıklarından yazılar yazmaktadır. Ayrıca gazete, İzmir’de son dakika haberlerini ve gelişen olayları anlık olarak manşetlerine taşımaktadır. Ege Time gazetesi, basımlarını İzmir ağırlıklı tutmaktadır. Ege’nin geniş okuyucu kitlesine ise dijital medya’dan hizmet etmektedir. Gazete, Dijital yayımcılığını İzmir haber mottosuyla kurarak, İzmir hakkında son dakika haber, gündeme dair ve resmi duyuruları anlık olarak yayımlamaktadır. Ege Time gazetesini ve İzmir’de yerel yayım yapan tüm gazeteleri, Gazeteapp.com aracılığıyla dilediğiniz gibi okuyabilirsiniz.

Ege Hakimiyet

Ege Hakimiyet gazetesi, yıllardır İzmir’de yerel yayım yapan gazeteler arasında olarak kendine yer edinir. Gazete, geniş konu başlıkları ve köşe yazarlarının şehir ile ilgili yazdıkları sorun ve sıkıntılar köşelerine taşımalarıyla tanınırlar. Gazete, adının anlamını ve güncelliğini koruyarak, İzmir haberleri üzerinden kamuoyu oluşturma yolunda ilerliyor. Ege Hakimiyet gazetesi, ‘’Hakimiyet Kayıtsız Şartsız Milletindir‘’ sloganıyla haberleri oluşturuyor. Gazete, 2008 yılında bu yana yayım hayatına kesintisiz olarak  devam etmektedir. Ege Hakimiyet  gazetesinin bazı konu başlıklar; Güncel Haberler, Siyaset, Hakkari Halkı, Dünya, Ekonomi, Spor, Yaşam, Sağlık ve Rehber gibi konu başlıklarıyla manşetlerini oluşturmaktadır. Ege Hakimiyet, online yayımcılık adına da oldukça faydalı işler yapmaktadır.İzmir haberleri , yaşanan son dakika gelişmelerini, resmi duyuruları ve sosyal olayları anlık olarak manşetlerine taşıyarak İzmir ve Ege ile paylaşmaktadır. Ege Hakimiyet gazetesi ve İzmir’de yerel yayım yapan tüm gazeteleri, Gazeteapp.com adresinden bulup, İzmir’de gelişen, gelişecek olan ve resmi duyurulara tüm haberleri dilediğiniz gibi okuyabilirsiniz.

Karşıyaka Haber

Karşıya Haber, İzmir’de yerel yayım gazetelerden birisidir. Karşıyaka Haber, adını İzmir’in Karşıya ilçesinden almıştır. Gazete, yayım akışını ve İzmir haberlerini ağırlıklı olarak Karşıya bölgesinden almaktadır. Karşıyaka haber, geniş konu başlıkları ve gündeme dair birçok haber notlarıyla oldukça dikkat çeken gazetelerden birisidir. Karşıyaka haber gazetesi, İzmir’de 16. Yılını kutlamaktadır. Karşıyaka haber gazetesi, ‘’Karşıyaka’nın Tek Haber Gazetesi‘’ mottosuyla yıllardır kesintisiz yayım hayatına devam ederek, örnek bir habercilik anlayışı oluşturmakta. Karşıya haber gazetesinin bazı konu başlıkları ; Gündem, Spor, Etkinlik, Kültür ve Sanat, Siyaset, Politika ve İzmir haber gibi konu başlıklarından oluşmaktadır. Karşıya haber gazetesi, basımlarını ağırlıklı olarak Karşıyaka’da dağıtmaktadır. İzmir’in merkezinde daha seyrek bulunmaktadır. Karşıyaka Haber gazetesi, İzmir’de ve Türkiye’de yaşayan genel okuyucu kitlesi için dijital yayımcılık yaparak, haber koşullarını oldukça genişletmiştir. Karşıya haber gazetesi ve İzmir’de yerel yayım yapan tüm gazeteleri, Gazeteapp.com aracılığıyla dilediğiniz gibi 24 saat boyunca okuyabilirsiniz.

İzmir’de Bugün

İzmir’de Bugün gazetesi, İzmir’de son zamanlarda popülerleşen yerel gazetelerden birisi. Gazete, ağırlıklı olarak kent hakkında haberleri sunarken, İzmir Büyükşehir Belediyesi çalışmalarına, kültür, sanat etkinliklerine ağırlık veriyor. İzmir’in  bir nevi gözü kulağı olan gazete yıllardır yayın hayatına istikrarlı bir şekilde devam ediyor. İzmir  hakkında detaylı son dakika bilgileri almak istiyorsanız. İzmir’de Bugün Gazetesi uğramanız gereken ilk yerlerden birisi. Gazete; halkı gelişen, değişen, dönüşen durumlardan haber etmek üzere kurulu bir yayın akışına sahip olarak karşımıza çıkıyor. Gazete ağırlıklı olarak dijital yayıncılığa ağırlık vermesine rağmen günlük gazete olarak da bayilerde yerini alıyor. İzmir’de  Bugün gazetesine ve İzmir’de  yerel yayım yapan tüm gazetelere, Gazeteapp.com adresinden bulup, dilediğiniz gibi okuyabilirsiniz.

 

Ödemiş Kent Haber Gazetesi Manşeti

 Ödemiş Kent Haber gazetesi, İzmir’de yerel yayım yapan gazetelerden birisidir. Gazete, adını İzmir’in meşhur Ödemiş bölgesinden almıştır. Gazete anlaşılacağı üzere İzmir’de Ödemiş ilçesinde yerel yayım yapmaktadır. Haber yayımlarını, güncel olayları ve siyasi konuları ağırlıklı olarak Ödemiş’den almaktadır. Ödemiş ilçesinden en çok okunan gazete, önemli köşe yazarlarıyla Ödemiş’in nabzını tutuyor. Gazetenin geniş konu başlıklarından bazıları ise Gündem, Ekonomi, Politika, İzmir Haber, Spor, Siyaset, Astroloji, haber siteleri, Belediye Çalışmaları ve İzmir’in Nabzı gibi konu başlıklarından seçmektedir. Gazete geniş konu başlıklarının yanı sıra halkın nabzını tutarak, manşetlerini oluşturmaktadır. Ödemiş Kent gazetesi, yayımlarının ağırlıklı olarak Ödemiş bölgesinde dağıtmaktadır. Gazete İzmir ve Türkiye’de ki başka yerlerde yaşayan okuyucuları için haber sitesi kurmuştur. Gazete, online site ile yayımcılığı her alana taşıyarak, okuyucularını yalnız bırakmıyor. Ödemiş Kent gazetesi ve İzmir’de yerel yayım yapan tüm gazeteleri, Gazeteapp.com adresinden bulup, dilediğiniz gibi okuyabilirsiniz.

Büyük Tire Gazetesi

Büyük Tire gazetesi, İzmir’de yerel yayımcılık yapan gazetelerden birisidir Büyük Tire  gazetesi, yayım bölgesini İzmir’in Tire ilçesinden seçmiştir. Gazete, yıllardır, Tire başta olmak üzere İzmir halklarına sesleniyor. Gazete, baskılarını sadece Tire ve Torbalı’da yayımlamaktadır. Gazete , geniş konu başlıkları ve tecrübeli köşe yazarlarıyla, bölgede en çok okunan gazetelerden birisidir. Gazetenin bazı konu başlıkları ; Güncel, Siyaset, Spor, Kültür, Ekonomi, Toplum, Sağlık ve Yaşam üzerinden kurmaktadır. Gazete, İzmir’in genelinde yaşayan ve Türkiye’nin farklı kısımlarında yaşayan okuyucularına online olarak seslenmektedir. Dijital yayımcılıkta da oldukça önemli bir konumda olan gazete, Tire ve Torbalı’da yaşanan anlık haberleri, sıcak gelişmeleri ve gündeme dair bilgileri manşetlerine taşımaktadır. Büyük Tire gazetesi ve İzmir’de yerel yayım yapan gazetelerin tamamını Gazeteapp.com adresinden okuyup, İzmir’de yaşanan son dakika bilgilerini, gelişimleri ve duyurular anında öğrenebilirsiniz .

Menemen’in Sesi Gazetesi

Menemen’in Sesi gazetesi, İzmir’de yerel yayım yapan haber gazetelerinden birisidir. Gazete İzmir’de en köklü gazetelerin başlarında gelmektedir. Menemenin’in Sesi, ‘’Bir yerde herkesin sesi duyuluyorsa bilin ki orada özgür basın vardır‘’ mottosuyla yıllardır manşetlerini oluşturuyor. Gazete, 1996 yılında ilk sayısını çıkararak, İzmir’de yerel yayımcılık adına oldukça önemli bir gelişmeyi ateşliyor. Gazete, haftalık olarak yayımlanmakta ve İzmir’in birçok semtinde satılmaktadır. Menemen’in Sesi, siyasi gazete çizgisini koruyarak okuyucularını kucaklıyor. Gazete, birçok konu başlıklarına sahip iken yerel siyasetçileri sürekli köşe yazılarında misafir etmektedir. Gazetenin bazı konu başlıkları; İzmir Haber, Gündem, Siyaset, Politika, Kaymakamlık, Resmi Duyurular, İzmir Gündem, Spor, Teknoloji, Sağlık ve Kültür – Sanat gibi konu başlıklarında yayım yapmaktadır. Gazetenin geniş konu başlıkları ve gündeme dair dipnotları ile oldukça okunan gazeteler arasındadır. Menemen’in Sesi gazetesi, İzmir’de ve Türkiye’de yaşayan ve gazetenin sayısına ulaşmaları için; ‘’Haber Sitesi‘’ taslağıyla dijital alanda yayım yapmaktadır. Gazete, dijital yayımı önemseyerek okuyucularını her alanda kucaklamaktadır. Menemen’in Sesi gazetesini ve İzmir’de yerel yayım yapan tüm gazeteleri, Gazeteapp.com adresinden bulup, İzmir Haberleri, İzmir Son Dakika Bilgilerini ve İzmir ile ilgili haberleri dilediğiniz gibi okuyabilirsiniz.

 

9 Eylül Gazetesi Manşeti

 9 Eylül gazetesi, İzmir’de yerel yayım yapan gazetelerden birisidir. Gazete, adını İzmir’in Kurtuluş tarihi olan ‘’9 Eylül‘’ den almıştır. İzmir’in tamamına yayım yapan gazete, geniş okuyucu kitlesine sahip olan yerel gazetelerden birisidir. 9 Eylül gazetesi, ‘’Gelecekten Hepimiz Sorumluyuz‘’ sloganıyla manşetlerini oluşturmaktadır. Gazete, İzmir ve Türkiye’ye ile ilgili birçok konu başlıklarını manşetlerine taşıyarak, İzmir halkına sesleniyor. 9 Eylül Gazetesinin bazı konu başlıkları ise; Gündem, Spor, Politika, Siyaset, Ekonomi, Belediye, Resmi Duyurular, Yaşam, Röportaj, Medya ve Emeğin Sesi gibi konu başlıklarına sahiptir. İzmir’de en çok okunan gazetelerden birisi olan 9 Eylül gazetesi, şehirde yaşayan yerel siyasetçileri ve alanında uzman isimleri köşe yazılarına misafir ederek sayılarını oluşturmaktadır. Ayrıca Türkiye için önemli birçok isimle röportajlar yaparak arşivlerine eklemiştir. Gazetenin arşivleri her okuyucusuna açıktır. 9 Eylül gazetesi, İzmir’de birçok bölgede temin edilebiliniyor. Sayılarına ulaşamayan okuyucuları için online yayımcılık da yapan gazete, okuyucularını her alanda kucaklıyor. 9 Eylül gazetesini ve İzmir’de yerel habercilik yapan tüm gazeteleri ve haber sitelerini Gazeteapp.com aracılığıyla bulup dilediğiniz gibi okuyabilirsiniz.

Seferihisar

Seferihisar gazetesi, İzmir’de köklü gazetelerden birisidir. Gazete, adını İzmir’in Seferihisar ilçesinden almaktadır. Yayım akışını ve haberleri ağırlıklı olarak Seferihisar bölgesinden almaktadır. Gazete ilk sayısında oldukça ses getirerek, Seferihisar  halkını yerel yayımcılık ile geliştiriyor. Gazete bu noktada İzmir ve Seferihisar için oldukça değerli görülüyor. Gazete geniş konu başlıkları ve köşe yazarlarıyla gündemdeki olayları ve güncel sorulara değiniyor.  Şehrin tecrübeli ve tanınan isimleri ile birlikte çalışan gazete oldukça dikkat çekiyor. Seferihisar gazetesi, son zamanlarda dijital mecraya da ağırlık vererek okuyucu kitlesini genişletiyor. İzmir, Seferihisar’da  yaşanan son dakika olaylarını, güncel konuları, gerçekleşen olaylar hakkında bilgi almak için Seferihisar gazetesini okuyabilirsiniz. Seferihisar gazetesi ve İzmir’de yerel yayım yapan tüm gazeteleri, Gazeteapp.com aracılığıyla bulup, dilediğiniz gibi okuyabilirsiniz.

YORUMLAR