Kırşehir Gazeteleri ve Haber Siteleri

Günlük Kırşehir gazete manşetleri okumak için doğru adrestesiniz. Her sabah 08.00’den itibaren günün gazete manşetini okuyabilirsiniz.
Keyifli okumalar.
20 Eyll 2020
Kirsehir Gazete Manşetleri


 


Kırşehir gazeteleri ve Kırşehir haber siteleri sayfası Kırşehir gazete manşetleri, yerel ve spor haberleri sayfalarına ulaşabilmeniz için oluşturulmuştur.

 

Kırşehir Gazeteleri ve Haber Siteleri Linkleri

Aşıkpaşa gazetesiDağdelen gazetesiKırşehir 24
Kırşehir arena gazetesiKırşehir ÇiğdemKırşehir medya
Kırşehir haber 365Kırşehir memleket 40Yeni Yeşilyurt
Yeni Yeşil mucur gazetesiYeşil kaman gazetesi 

 

Kırşehir Gazeteleri ve Kırşehir Haber Siteleri

- Aşıkpaşa Gazetesi

- Dağdelen Gazetesi

- Kırşehir 24

- Kırşehir Arena Gazetesi

- Kırşehir Çiğdemir

- Kırşehir Medya

- Kırşehir Haber 385

- Kırşehir Memleket 40

- Yeni Yeşilyurt

- Yeni Yeşil Mucur Gazetesi

- Yeşil Kaman Gazetesi

Yerel gazeteciliğin oldukça önemli olduğu bu şehir hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Yazımızda gazeteleri, Kırşehir haber siteleri, Kırşehir haberler hakkında bilgiler paylaşırken, yerel yayım hayatına devam eden gazetelerin nasıl bir habercilik çizgisi olduğunu da anlatacağız

Kırşehir Hakkında

 

Kırşehir, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesinde kalan bir yerleşim yeridir. Şehrin bilinen en geçmiş adı; ‘’Makissos‘’ olarak kayıtlara geçmiştir. Uçsuz bucaksız bozkırın ortasında yükselen bu kente "Kır şehri" adını vermiş­ler. Kırşehir, Türkiye kültürü için oldukça önemli bir yerdir. Türkiye’nin birçok aydın ve sanatçısı bu bölgeden yeşermiştir.

 

Şehir, birçok turistlik bölgeyi il sınırları içerisinde korumaktadır. Her yıl birçok dağ organizasyonu şehir de düzenlenmektedir. Kırşehir’de bazı dağlar Kervan Saray, Çiçek Dağı, Baranı dağı gibi dağlardan oluşmaktadır. Birçok doğa güzelliğini il sınırları içerisinde tutan şehir, her yıl birçok turisti misafir etmektedir. En son yapılan nüfus sayımlarından elde edilen veriler ile 153.568 kişilik bir nüfusu olduğu belirlenmiştir.

 

kırşehir haberler kırşehir haber siteleri

 

 

Sizlere Kırşehir hakkında kısa bilgiler verdikten sonra yazımıza  Kırşehir gazeteleri, Kırşehir haber siteleri, Kırşehir Haberleri ve Kırşehir‘de yayım yapan gazeteler hakkına bilgi vereceğiz. Kırşehir, yerel yayım açısından gelişmekte olan gazetelere sahip küçük illerden birisidir. Kırşehir, kültürel alanda oldukça gelişmişliğini, yerel yayımına aktarmaktadır. Kırşehir’de yaşanan birçok haberi, son dakika olaylarını, güncel bilgileri ve gündeme dair bilgiler ile okuyucularıyla paylaşmaktadır. Kırşehir’de yerel yayım yapan haber gazeteleri farklı konu başlıkları ve güncel yayım akışlarıyla okuyucularının kucaklamaktadır. Gazetelerin bir kısmı dijital yayımcılık yaparken, bir kısmı hem dijital hem de basım yayımı yapmaktadır.

Şehirde yerel yayım yapan haber gazeteleri ve haber sitelerini sizlerle paylaştıktan sonra yazımıza devam ediyoruz. Kırşehir’de yerel yayım yapan gazete sayısı 10 tanedir. Nüfusuna oranla oldukça makul bir sayıya sahip olan şehir, medya alanında Türkiye’de gelişen illerden birisidir. Yazımızın devamında  Kırşehir’de yerel yayım yapan gazeteler hakkında bilgileri sizlerle paylaştık.

 

Kırşehir Medya

Kırşehir Medya gazetesi, uzun yıllardır Kırşehir’de yerel yayım yapan gazetelerden birisidir Kırşehir Medya gazetesi, Kırşehir’de raflarda her gün yerini almaktadır. Çok sesli yazar kadrosu ve konu başlıklarıyla oldukça dikkat çeken gazete, Kırşehir’de en çok okunan gazetelerden birisidir. Gazetenin bazı konu başlıkları ise şu şekilde ; Gündem, Spor, Ekonomi, Kırşehir Gündem, Sosyal Konular, Kültür ve Sanat, Kırşehir haberleri , Edebiyat ve Siyaset konuları üzerinde ağırlık vererek manşetlerini oluşturuyor. Kırşehir Medya gazetesi ve Kırşehir’de yerel yayım yapan tüm gazeteleri, Gazeteapp.com aracılığıyla bulup dilediğiniz gibi okuyarak Kırşehir haber , son dakika bilgilerini, güncel olayları ve resmi duyuruları anlık olarak öğrenebilirsiniz.

 

Aşıkpaşa Gazetesi Manşeti

Aşıkpaşa Gazetesi, Kırşehir’de yerel yayım yapan gazetelerden birisidir. Gazete adını  Kırşehir’in Aşıkpaşa İlçesinden almıştı ve yayımlarını da orada gerçekleştirmektedir. Yayım bülteninin ağırlığı Aşıkpaşa haberleri ve Kırşehir haber gibi konular üzerinden oluşturmaktadır. Aşıkpaşa Gazetesi, ‘’Günlük Siyasi Gazete‘’  mottosuyla manşetlerini oluşturmaktadır. Geniş konu başlıkları ve güncel haberleri ile dikkat çekiyor. Gazetenin azı konu başlıkları Spor, Gündem, Siyaset, Politika, Sanat, Aşıkpaşa haberleri, Kırşehir haber ve Kaymakamlık gibi konu başlıklarından oluşuyor. Aşıkpaşa gazetesi, siyasi gazeteciliğinin yanı sıra örneklerdeki konu başlıkları gibi birçok genel konuya değinerek okuyucusuna birçok farklı alternatif sunuyor. Gazete, Kırşehir ve ilçelerinde de oldukça okunan gazeteler arasında dikkat çekiyor. Aşıkpaşa gazetesi, Türkiye’de Aşıkpaşa ve Kırşehir hakkında bilgiler edinmek isteyen okuyucular için ‘’Haber sitesi‘’ taslağından bir web adresi oluşturdu. Gazete, bu şekilde okuyucularını her alanda kucaklamaya devam ediyor. Aşıkpaşa gazetesi ve Kırşehir’de yerel yayım yapan tüm gazetelere, Gazeteapp.com aracılığıyla ulaşıp dilediğiniz gibi okuyarak, Kırşehir’de yaşanan son dakika gelişmelerini, güncel konular hakkında fikir edinebilirsiniz.

 

Kırşehir Memleket 40 Gazetesi Manşeti

Kırşehir Memleket 40, Kırşehir’de yerel yayımcılık yapan gazetelerden birisidir.  Kırşehir Memleket 40 gazetesi, raflara girmeyerek sadece haber sitesi taslağında yayım yapmaktadır. Gazete, online yayımcılığı tercih ederek okuyucu kitlesini oldukça genişletmiştir. Birçok konu başlığıyla okuyucularıyla buluşmaktadır. Gazete; ‘’Günlük Siyasi Haber Sitesi‘’ mottosuyla manşetlerini oluşturmaktadır. Tecrübeli köşe yazarları ve muhabirleriyle birçok konuyu gündeme taşımaktadır . Köşe yazarları şehirde gerçekleşen siyasi olaylar mercek altına alarak, okuyucularına sunmaktadır. Kırşehir Memleket 40 gazetesinin bazı konu başlıkları; Gündem, Asayiş, Sağlık, Eğitim, Bilim, Teknoloji ve Politika gibi birçok konu başlığına sahiptir. Kırşehir Memleket 40 gazetesi ve Kırşehir’de yerel yayımcılık yapan tüm  gazeteleri, Gazeteapp.com aracılığıyla bulup dilediğiniz gibi okuyabilirsiniz.

 

Kırşehir Çiğdemir

Kırşehir Çiğdemir gazetesi, Kırşehir’de yerel yayımcılık yapan haber gazetelerinden birisidir. Kırşehir Çiğdemir gazetesi; ‘’Kırşehir’in Bağımsız Haber Sitesi‘’ sloganıyla online yayımcılık yapmaktadır. Gazete, tiraja girmeden sadece online yayımcılık yapmaktadır. Bu şekilde oldukça sıkı bir okuyucu kitlesine erişen gazete, gün geçtikçe okuyucu kitlesini ve yayım kalitesini artırmaktadır. Gazete, geniş konu başlıkları ile dikkat çekmektedir. Kırşehir gündem ve birçok haberi anlık olarak manşetine taşıyarak, okuyucusuna sunmaktadır. Kırşehir Çiğdemi gazetesi ve Kırşehir’de yerel yayımcılık yapan tüm gazeteleri, Gazeteapp.com aracılığıyla bulup dilediğiniz gibi okuyarak, Kırşehir haberleri, son dakikaları ve güncel bilgileri edinebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın