Malatya Gazeteleri ve Haber Siteleri

Günlük Malatya gazete manşetleri okumak için doğru adrestesiniz. Her sabah 08.00’den itibaren günün gazete manşetini okuyabilirsiniz.
Keyifli okumalar.
30 Eyll 2020
Malatya Gazete Manşetleri

 

  

 

 


Malatya gazeteleri ve haber siteleri - şehir yerel, spor ve gazete manşetleri haberleri için doğru adres Gazeteler - Gazeteapp.com.

 

Malatya Gazeteleri ve Haber Siteleri Linkleri

Bu sabah MalatyaDarende haberDoğanyol haber
Malatya birlik gazetesiMalatya gündemMalatya haber
Flaş haber MalatyaMalatya haberiMalatya meydan
Malatya Net haberMalatya SonsözMalatya Söz
Malatya'ya BakışMalatya TimeMalatyam
Yenidoğanşehir gazetesiVuslat haberHekimhan ekspres
Yeni Malatya  

 

Malatya Gazeteleri ve Malatya Haber Siteleri

- Bu Sabah Malatya

- Darende Haber

- Doğanyol Haber

- Malatya Birlik Gazetesi

- Malatya Gündem

- Malatya Haber

- Malatya Haberi

- Flaş Haber Malatya

- Malatya Meydan

- Malatya Net Haber

- Malatya SonSöz

- Malatya Söz

- Malatya’ya Bakış

- Malatya Time

- Yenidoğan Şehir Gazetesi

- Hekimhan Ekspres

- Vuslat Haber

- Yeni Malatya

 

Sizlerle Türkiye’de yerel yayım yapan haber gazetelerinin tamamını paylaşmaya devam ediyoruz. Sıradaki ilimiz Malatya, kültür cenneti olan şehirde gerçekleştirilen yerel yayımı sizlerle paylaşacağız. Malatya gazeteleri, haberleri ve haber sitelerini hakkında bilgileri almak ve gündemi takip edebileceğiniz Gazeteapp.com uğramayı unutmayın!

 Malatya Hakkında 

 Malatya, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesinde olan bir yerleşim yeridir. Şehrin bilinen ilk adı; ‘’Malatia‘’ olarak bilinmektedir, bilinen ilk adı Ermenice’den gelmektedir. Şehir konumu itibari ile sosyal yapısı, çeşitlilik ve zenginlik göstermektedir. Ayrıca Malatya, Kayısı Cenneti olarak da nitelendirmektedir. Türkiye’de Kayısı miktarının %80’i Malatya’dan tedarik edilmektedir.

Ekonomi açısından da oldukça çeşitlilik göstere şehir, birçok sektörü il sınırları içerisinde gerçekleştirmektedir. Sektörlerden en popüleri Kayısı fabrikaları ve Tarlaları olarak kayıtlara geçilmiştir. Şehir, ekonomisinin topraklarının verimliliğine borçlu olduğu söylenebilinir.

 Malatya’da yapılan nüfus sayımlarında  794.036 kişilik bir nüfusa sahip olduğu gün yüzüne çıkartılmıştır. Şehirde kurulan üniversiteler ile birlikte Türkiye’nin birçok bölgesinden misafir öğrencileri de ağırlamaktadır. Malatya tarihi güzellikleri ve coğrafi güzellikleri mutlaka görülmesi gereken bir şehirdir.

malatya haber siteleri

Sizlere Malatya hakkında kısa bilgiler paylaştık. Yazımızın devamında; Malatya haberleri, Malatya haber siteleri ve haberleri gibi birçok konu başlığında ve detaylarında yazıları bulabilirsiniz. Şehirde gerçekleştirilen yerel yayımcılık oldukça başarılı durumdadır. Şehirde aktif gazete sayısı da oldukça değerlidir. Gazeteler, birçok konu başlıklarında ve kategorilerde yerel yayımları gerçekleştirmektedir. Aşağıda verilen listede Malatya da yerel yayım yapan gazetelere göz atabilirsiniz.

 

Malatya Yerel Gazeteler

Malatya birçok nokta da geliştiği gibi yerel yayım açısından da gelişmiş şehirlerden birisi olarak karşımızda durmaktadır. Şehrin kültürel değerleri ve ekonomik başarısı yerel medyasına yansıyarak nüfusuna oranla gayet yüksek bir gazete sayısını gözler önüne seriyor. Şehirde yerel yayım yapan 17 gazete, farklı konular üzerinden manşetlerini oluşturuyor. Bu durum okuyucular için oldukça önemli bir durum. Yazımızın devamında yerel yayım yapan gazeteler hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

 

Malatya Sonsöz Gazetesi Manşeti

 Malatya Sonsöz gazetesi, Malatya’da yerel yayım yapan haber gazetelerinden birisidir. Gazete, uzun yıllardır Malatya ve İlçelerine yönelik yerel yayım yapan gazetelerden birisidir. Gazete, geniş konu başlıkları ve gündeme dair birçok dip not bilgileriyle oldukça dikkat çekmektedir. Malatya Sonsöz gazetesi, yerel kentin siyasetçiler ve alanında uzman kişilerden oluşan geniş köşe yazarlığı kadrosuyla Malatya’nın nabzını tutuyor. Köşe yazarları, sosyal konuları ehemmiyetle işleyip, köşelerine taşıyorlar. Malatya Sonsöz gazetesi ve Malatya’da yerel yayım yapan tüm gazetelere, Gazeteapp.com aracılığıyla ulaşıp ; Malatya haberleri, yaşanan gelişmeler ve son dakika olaylarına göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz.

 

Malatya Haber

Malatya Haber Gazetesi, Malatya’da yerel yayım yapan öncü gazetelerden birisidir. Malatya Haber Gazetesi, ağırlıklı olarak sosyal konuları ve güncel haberlerini başlığına toplayarak halk ile paylaşıyor. Tecrübeli köşe yazarları ile birçok konu medyaya yansıtılarak kamuoyu yaratıyor. Malatya’nın okunan gazeteleri arasında yer alan gazetenin bazı konu başlıkları; Gündem, Politika, Spor, Sağlık, Eğitim, Teknoloji, Kültür  ve Sanat gibi konu başlıklarından oluşuyor. Siyasi olaylara ağırlık veren gazete bu konu başlıklarıyla da  okuyucularına alternatif seçenekler sunuyor. Malatya Haber Gazetesi ve Malatya’da yerel yayım yapan tüm gazeteleri, Gazeteapp.com adresinde bulup, dilediğiniz gibi okuyabilirsiniz.

 

Doğanyol Haber

Doğanyol Haber gazetesi, Malatya’da yerel yayım yapan gazetelerden birisi olarak karşımız çıkmaktadır. Gazete, adını Malatya’nın Doğanyol ilçesinden almıştır ve yayım akışını, haberleri Doğanyol ilçesinden ağırlıklı olarak almaktadır. İlçe gazeteciliğini önemseyerek yıllardır yoluna devam eden Doğanyol Haber gazetesi, örnek bir gazetecilik çizgisini yansıtıyor. Geniş konu başlıkları ve önemli yazarlarıyla Doğanyol ve Malatya halkını bilgi akışını sağlıyor. Gazetenin bazı konu başlıkları Gündem, Ekonomi, Sağlık, Siyaset, Politika, Bilim, Teknoloji ve Kültür-Sanat gibi konu başlıklarından oluşmaktadır. Doğanyol Haber gazetesi, Doğanyol ve Malatya hakkında bilgi edinmek isteyen okuyucuları için ‘’Haber Sitesi‘’ taslağında bir web adresi ile online yayımcılık yapmaktadır. Gazete bu şekilde Malatya’da yaşamayan okuyucularını kucaklamaktadır. Doğanyol Haber gazetesi ve Malatya’da yerel yayım yapan tüm gazetelere, Gazeteapp.com ile ulaşıp dilediğiniz gibi okuyabilirsiniz.

 

Malatya’ya Bakış

Malatya’ya Bakış gazetesi, Malatya’da yerel yayım yapan haber gazetelerinden biridir. Gazete, uzun yıllardır Malatya’da yerel yayımcılığı üstlenip, ilerleten yayımlardan birisidir. Geniş konu başlıkları ve gündeme dair birçok özel haberler ile dikkat çekmektedir. Malatya’ya Bakış gazetesinin bazı konu başlıklar Gündem, Eğitim, Sağlık, Sanat, Spor, Kültür, Etkinlikler, Malatya haberleri, Malatya Özel, Resmi Duyurular ve Siyaset gibi geniş konu başlıklarından oluşmaktadır. Gazete, adının niteliğini koruyarak Malatya’ya farklı bakış açılarından yaklaşarak yayımlarını oluşturmaktadır. Malatya’da en çok okunan gazeteler arasında yer alan gazete, köşe yazarlarıyla da dikkat çekmektedir. Köşe yazarlarını yerel kentin siyasetçileri ve alanında işin ehli kişilerden oluşturduğu bir kadroya sahiptir. Malatya’ya Bakış gazetesi ve Malatya’da yerel yayım yapan tüm gazeteleri, Gazeteapp.com aracılığıyla bulup dilediğiniz gibi okuyarak; Malatya haberleri, son dakika bilgileri ve sosyal konulara ulaşabilirsiniz .

 

1 thought on “Malatya Gazeteleri ve Haber Siteleri

  1. 1990 larda malatyada bulunmustum gercekten guzel bir sehir aliskanlik olmus arada bir malatya haber sitelerini takip ediyorum guzel bir malatya haber siteleri sayfasi olmus tskler

Bir Cevap Yazın