Manisa Gazeteleri ve Haber Siteleri

Günlük Manisa gazete manşetleri okumak için doğru adrestesiniz. Her sabah 08.00’den itibaren günün gazete manşetini okuyabilirsiniz.
Keyifli okumalar.
28 Eyll 2020
Manisa Gazete Manşetleri

 

  

 

 


Manisa gazeteleri ve haber siteleri - Manisa'da yayın yapan gazete manşetleri, yerel ve spor haberleri almak için oluşturulmuş sayfa.

Manisa Gazeteleri ve Haber Siteleri Linkleri

40 haberAkhisar 6 eylülAkhisar haber
Beş eylüle-ManisaGördes gazetesi
Halıkent gazetesiHür ışık gazetesiKırkağaç haber
Kula haberManisa Güne bakışManisa haber
Manisa habercinizManisa haberleriManisa manşet
Manisa medyaManisa olay gazetesiManisa'da son dakika
Manisa DengeManisa'da gündemSalihli sektör gazetesi
Kardelen gazetesiSoma karaelmasSoma kurtuluş
Soma olayTurgutlu manşetTurgutlu yankı
TurgutluluYeniakhisar'ın sesiYeni Manisa

 

Manisa Gazeteleri ve Manisa Haber Siteleri

- Akhisar 6 Eylül

- 40 Haber

- Akhisar Haber

- Beş Eylül

- Gördes Gazetesi

- E - Manisa

- Halıkent Gazetesi

- Hür Işık Gazetesi

- Kırkağaç Haber

- Kula Haber

- Manisa Güne Gazetesi

- Manisa Haber

- Manisa Haberciniz

- Manisa Haberleri

- Manisa Manşet

- Manisa Medya

- Manisa Olay Gazetesi

- Manisa’da Son Dakika

- Manisa Denge

- Manisa’da Gündem

- Salihli Sektör Gazetesi

- Kardelen Gazetesi

- Soma Karaelmas

- Soma Kurtuluş

- Soma Olay

- Turgutlu Manşet

- Turgutlu Yankı

- Turgutlulu

- Yeniakhisar’ın Sesi

- Yeni Manisa

 

Sizlerle Türkiye’de yerel yayım yapan haber gazetelerin tamamını paylaşmaya devam ediyoruz. Sıradaki ilimiz Manisa, kültür cenneti olan şehirde gerçekleştirilen yerel yayımı sizlerle paylaşacağız. Manisa gazeteleri, haberleri ve haber sitelerini hakkında bilgileri almak ve gündemi takip edebileceğiniz Gazeteapp.com uğramayı unutmayın!

 

Manisa Hakkında

Manisa Ege Bölgesinde yer alan bir yerleşim yeridir. Şehir, Ege’nin en hareketli şehirlerinden birisidir.  Manisa şehrinin tarihi oldukça eskidir. Şehre dair bilinen en eski bilgilere Yontma Taş Devri’ne kadar uzanmaktadır. Antik kaynaklara bakıldığında bugün ki Yunanistan’ın Pelion Dağı civarında yaşayan Magnet halkını göstermektedir. Şehir birçok imparatorluğa ev sahibi yapmıştır. Firigler, Lidyalılar, Hitiler ve Persler örnekler arasındadır.

Manisa, gelişmişliğini Ekonomi alanından da göstermektedir. Şehir 2018 yılı verisine göre yurt içi hasılat bakamından 63 milyar ile Türkiye’nin on birinci büyük ili olarak geçmektedir. Şehirde yapılan son nüfus sayımında  1.440.611 kişilik bir nüfusa sahip olduğu bildirilmiştir. Şehir, Türkiye’nin en kalabalık  14 şehri olarak kayıtlara geçmektedir.

manisa haberleri ve haber siteleri

Sizlere Manisa hakkında kısa bilgileri paylaştık şimdi de Manisa’da yayım yapan yerel gazeteler hakkında bilgilerimizi paylaşmaya devam ediyoruz. Manisa nüfusuna oranla oldukça gelişmiş bir yerel gazetecilik anlayışına sahip. Şehir, çok yönlülüğünün yanı sıra geniş  manşetlerle medya birimini güçlendiriyor. Manisa’da yerel yayım yapan birçok gazete mevcut. Gazeteler, Manisa haberleri, Manisa haber ve Manisa  haber siteleri taslağında yayım yapmaktadır. Gazetelerin bir kısmı raflarda yerini alırken bir kısmı da online yayımcılık yaparak okuyucularıyla buluşuyorlar. Sizlere Manisa‘da yerel yayım yapan gazetelerin listesini paylaşıyoruz.

 

Manisa Yerel Gazeteler

Manisa’da yerel yayım yapan haber gazeteleri ve haber siteleri sizlerle paylaştık. Manisa oldukça gelişmiş bir yerel yayımcılığa sahip olan gazetelere sahip bir şehirdir.  Geniş konu başlıkları ve farklı kategoriler ile okuyucularını kucaklamaktadır. Şehrin kültürel değerleri ve ekonomik başarısı yerel medyasına yansıyarak nüfusuna oranla gayet yüksek bir gazete sayısını gözler önüne seriyor. Şehirde yerel yayım yapan gazete sayısı 30’a aşkındır. Önemli bir gazete sayısına sahip olan Manisa, yerel gazeteciliğin öncü şehirlerinden birisidir. Yazımızın devamında yayım yapan haber gazetelerinin nasıl bir yayım çizgisi olduğunu ve gazeteleri nasıl temin edebileceğinizi paylaştık.

 

Soma Olay

Soma Olay gazetesi, Manisa’da yerel yayım yapan gazetelerden birisidir. Gazete, adını Soma ilçesinden almıştır ve yerel yayımcılığını haberlerini, güncel konuları Soma ilçesinden ağırlıklı olarak almaktadır. Soma Olay gazetesi uzun yıllardır ağırlıklı olarak Soma ilçesi ve Manisa hakkında haberleri anlık olarak manşetlerine taşımaktadır. İlçe gazeteciliği açısından da oldukça önemli bir durumu üstlenen Soma Olay gazetesi başarıyla yayım hayatına devam etmektedir. Soma Olay gazetesinin bazı konu başlıkları Gündem, Sağlık, Siyaset, Spor, Medya, Teknoloji, Bilim, Kültür, Politika ve Resmi Duyuruları anlık olarak manşetlerine taşımaktadır. Soma Gazetesi ve Manisa’da yerel yayım yapan haber gazetelerinin tamamına Gazeteapp.com aracılığıyla bulup dilediğiniz gibi okuyabilirsiniz.

 

Manisa Denge Gazete Manşeti

 Manisa Denge gazetesi, uzun zamandır Manisa ve ilçelerine aralıksız yayım yapan bir yerel gazetedir. Gazete birçok konu başlıklarıyla Manisa halkını bilgilendirmeye devam ediyor. Gazetenin konu başlıkları; Güncel, Ekonomi, Sağlık, Yaşam, Kültür, Spor, Siyaset, Eğitim, Gündem ve Dünya başlıklarıyla yayım hayatına devam ediyor. Gazete, birçok alanda  Manisa şehrine yenilikleri getirdi. İnternet sitesinden online olarak  yerel müsabakaları da yayınlayan gazete, dijital mecraya da ağırlık vermiş durumda. Gazete, ağırlıklı olarak yerel şehrin sosyal olaylarını mercek altına alırken kültür sanat üzerine de ağırlıklı yayınlar yapıyor. Manisa Denge gazetesi ve Manisa’da yerel yayım yapan tüm gazeteleri, Gazeteapp.com aracılığıyla bulup, Manisa haberleri ve son dakika bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Manisa’da Gündem

Manisa’da Gündem gazetesi, uzun yıllardır Manisa yerel yayım yapan gazetelerden birisidir. Gazete, Manisa’da en çok okunan yerel gazetelerden birisidir. Gazete, Manisa’nın birçok ilçesinde de oldukça okunmaktadır. Manisa’da Gündem, ‘’Günlük Siyasi Aktüel Gazete‘’ mottosuyla yıllardır yayımcılık yapmaktadır. Manisa’da halkının nabzını tutan gazete, oldukça takip edilmektedir. Gazetenin köşe yazarları ve güncel konu başlıkları gazeteyi en ilgi çekiçi kılan detaylardır. Gazetenin bazı konu başlıkları ise Gündem, Spor, Siyaset, Ekonomi, Kadın, Yaşam, Erkek, Manisa Haber, Politika, Kültür, Belediyeler ve Resmi Duyurular gibi konu başlıklarına ağırlık göstermektedir. Gazete, köşe yazarlarını şehrin yerel siyasetçileri ve alanında uzman kişilerden oluşturmaktadır. Köşe yazarları, Manisa’nın nabzını tutarak birçok sosyal konuyu mercek altına alıyor. Manisa’da Gündem ve Manisa’da  yerel yayım yapan tüm gazeteleri, Gazeteapp.com aracılığıyla bulup dilediğiniz gibi okuyarak  Manisa haberleri , Gündem ve Sosyal konuları anlık olarak öğrenebilirsiniz.

Manisa ve Türkiye’de yayım yapan tüm gazeteleri Gazeteapp.com’da bulabilirsiniz !

Bir Cevap Yazın