Muğla Gazeteleri ve Haber Siteleri

Muğla gazeteleri ve haber siteleri hakkında güvenilir bilgilere ulaşmak üzeresiniz. Sizlerle Türkiye’de yerel yayım yapan haber gazetelerin tamamını paylaşmaya devam ediyoruz. Sıradaki İlimiz Muğla, tatil cenneti olan şehir’de gerçekleştirilen yerel yayımı sizlerle paylaşacağız. Gazeteleri, Haberleri ve haber siteleri hakkında bilgileri almak ve gündemi takip edebileceğiniz gazeteapp.com uğramayı unutmayın!

 

 

                                      Muğla Gazeteleri ve Haber Siteleri

Beşkaza gazetesi Bodrum ekspres Bodrum gündem
Bodrum habercisi Bodrumca Çağdaş Marmaris
Çökertme gazetesi Dalaman gazetesi Datça-haber
Dost gazetesi Fethiye haber Fethiye haberi
Gazete Fethiye Güney ege gazetesi Gündem gazetesi
Haber 48 Hamle gazetesi Köyceğiz gazetesi
Marmaris bülten Marmaris manşet Marmaris Yenisayfa
Menteşe gazetesi Milas Önder Muğla devrim
Muğla haber com Muğla haber Muğla Türk
Muğla Yenigün Muğla Yerel haber Yarımada gazetesi
Demeç gazetesi    

 

Muğla Hakkında

 

 Muğla, Türkiye’nin Ege Bölgesin’de yer alan bir yerleşim yeridir. Türkiye’de en fazla turistin uğradığı yer olan şehir, canlılığıyla ve yaşamın hareketliliği ile gezilecek şehirlerdendir. Yapılan nüfus sayımıyla birlikte şehir’de 983.142 kişilik bir nüfusa sahip olduğu bildirilmiştir. Şehir bu nüfus ile birlikte Türkiye’nin en kalabalık yirmi dördüncü şehir olarak kayıtlara geçmiştir.

 Muğla, her yıl Türkiye ve Dünya’dan yüzbinlerce turisti misafir etmektedir. Şehir’de birçok turistlik mekan ve semtler vardır. Bazı bölgeler ; Fethiye, Bodrum, Ortaca, Dalaman, Köyceğiz, Marmaris, Milas ve Datça gibi bölgeler, oldukça fazla ziyaretçiyi ağırlamaktadır.

 Şehir aynı zamanda tam bir tarih şehridir. Bilinen ilk yerleşim tarihi MÖ 3400 tarihi olarak düşünülmektedir. Şehir, birçok uygarlığı ve imparatorluğu il sınırları içerisinde misafir etmiştir. Şehir’de tarihi birçok yapı bulunmaktadır. Muğla Türkiye’de uğrayabileceğiniz en güzel şehirlerden birileridir.

 

muğla haberleri ve haber siteleri

 

 Muğla Gazeteleri

Sizlere Muğla hakkında kısa bilgileri paylaştık şimdi de Muğla’ yerel yayım yapan gazeteler hakkında bilgilerimizi paylaşmaya devam ediyoruz. Muğla nüfusuna oranla oldukça gelişmiş bir yerel gazetecilik anlayışına sahip. Şehir, çok yönlülüğünün yanı sıra geniş  yerel yayımcılığıyla da ön plana çıkmaktadır. Muğla’da yerel yayım yapan birçok haber gazetesi bulunmaktadır.. Gazeteler, Muğla haberleri, Kütahya haber ve Muğla haber siteleri taslağında yayım yapmaktadır. Gazetelerin bir kısmı raflarda yerini alırken bir kısmı da online yayımcılık yaparak okuyucularıyla buluşuyorlar. Yazımızın devamında Muğla’da yerel yayım yapan gazetelerin listesini bulabilirsiniz.

 

 Muğla Haber Siteleri

– Beşkaza Gazetesi

– Bodrum Ekspres Gazetesi

– Bodrum Gündem

– Bodrum Habercisi

– Bodrumca

– Çağdaş Marmaris

– Çökertme Gazetesi

– Dalaman Gazetesi

– Datça Haber

– Dost Gazetesi

– Fethiye Haber

– Fethiye Haberi

– Güney Ege Gazetesi

– Gazete Fethiye

– Gündem Gazetesi

– Haber 48

– Hamle Gazetesi

– Marmaris Bülten

– Köyceğiz Gazetesi

– Marmaris Manşet

– Marmaris YeniSayfa

– Menteşe Gazetesi

–  Milas Önder

– Muğla Devrim

– Muğla Haber com

– Muğla Haber

– Muğla Türk

– Muğla YeniGün

– Muğla Yerel Haber

– Demeç Gazetesi

–  Yarımada Gazetesi

 

 

 Muğla Yerel Yayımcılık

 Muğla’da yerel yayım yapan haber gazeteleri ve haber sitelerini sizlerle paylaştık. Şehir birçok alanda gelişmişliğini medyasına da yansıtmış durumda. Oldukça gelişmiş gazetelere sahip olan şehrin, gazete okuyucu kitlesi de oldukça yüksek bir sayıdan oluşuyor. Yerel gazetelerin oldukça iyi tiraj sayıları mevcut. Gazeteler, online ve tiraj ile yayımlarını yapıyor. Online gazeteciliği seçen yayım kuruluşları, Türkiye ve dünyanın farklı yerlerinde yaşayıp, Muğla hakkında haberdar olmak isteyenlere güzel imkanlar sunmaktadır. Şehir’de yerel yayım yapan haber gazetesi ve haber sitesi sayısı yirmi dokuz olarak geçmiştir. Oldukça iyi bir sayı. Yazımızın devamında gazeteleri nasıl bulabileceğinizi ve gazetelerin nasıl bir yayım çizgilerinin olduğuna dair bilgileri paylaştık.

 

Muğla Haber

 Muğla Haber gazetesi, Muğla ve ilçelerin’de yerel yayım yapan haber gazetesidir. Gazete, uzun yıllardır Muğla’nın nabzını tutuyor. Geniş konu başlıkları ve şehir’de yaşayan önemli kişiler ile yaptığı söyleşiler ile de bilinmektedir. Muğla Haber gazete; ‘’Günlük Siyasi Gazete‘’ mottosuyla yayım hayatının 8. Yılını kutlamaktadır. Şehir için oldukça önemli olan gazete, okuyucuların ilk uğradı adreslerden birisi oluyor. Muğla haber gazetesi, köşe yazarlarını şehir için oldukça önemli olan isimlerden oluşuyor. Köşe yazarları yaşanmış olayları ve gündemi mercek altına alarak, kamuoyu oluşturuyor. Muğla Haber gazetesi ve Muğla’da yerel yayım yapan haber gazeteleri ve haber sitelerinin tamamını gazeteapp.com aracılığıyla bulup dilediğiniz gibi okuyarak Muğla’da yaşanan son dakika olaylarını ve güncel konu başlıklarını anlık olarak öğrenebilirsiniz.

Marmaris Manşet

 Marmaris Manşet gazetesi, Muğla’nın Marmaris ilçesinde yerel yayım yapan haber gazetesi ve haber sitesidir. İlçe yayımcılığı yapan gazete, oldukça önemli bir durumu üstlenerek, yerine getiriyor. Gazete geniş konu başlıkları ve gündeme dair dipnot bilgiler ile dikkat çekmektedir. Gazete, haberleri ve gelişmelerini Marmaris ağırlı tutarak manşetlerini oluşturmaktadır. Dikkat çeken köşe yazarlarına sahip olan, Marmaris Manşet Gazetesi ‘’Günlük Siyasi Gazete‘’ mottosuyla yayım akışına devam etmektedir.  Marmaris Manşet gazetesi yayım hayatında 5. Yılını kutlayan genç gazeteler arasındadır. Marmaris Manşet gazetesi ve Muğla’da yerel yayım yapan tüm gazeteleri, gazeteapp.com aracılığıyla bulup dilediğiniz gibi okuyarak; Muğla ve Marmaris hakkında son dakika gelişmeleri haberleri ve resmi duyuruları anlık olarak öğrenebilirsiniz.

 

Yarımada Gazetesi

 Yarımada Gazetesi, Muğla ‘da yerel yayım yapan haber gazetesi ve haber sitesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Gazete geniş konu başlıkları ve oldukça önemli manşetleriyle dikkat çekmektedir. Gazetenin bazı konu başlıkları; Gündem, Spor, Siyaset, Politika, Sağlık, Bilim, Teknoloji, Muğla Haberleri ve Tarih gibi konu başlıklarına sahiptir. Yarımada Gazetesi ‘’Günlük Siyasi Gazete‘’ mottosuyla manşetlerini oluşturarak, politik bir duruş sergileyen gazeteler arasında yerini almaktadır. Ayrıca gazete, köklü bir medya organı olarak dikkat çeker. İlk sayısını 24 Nisan 1994 yılında çıkartan gazete, aralıksız 26 yıldır yayımına devam etmektedir. Yarımada Gazetesi ve Muğla’da yerel yayım yapan gazetelere, gazeteapp.com aracılığıyla ulaşıp dilediğiniz gibi okuyarak, Şehir hakkında fikir sahibi olabilir ve son dakika gelişmelerine erişebilirsiniz.

Beğendiniz mi? Hemen puan verin!

0 / 5 5

Bir Cevap Yazın