DOLAR 16,7832
EURO 17,4971
ALTIN 976,05
BIST 2.443,77
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 29°C
Açık
İstanbul
29°C
Açık
Cts 28°C
Paz 28°C
Pts 28°C
Sal 29°C

Ordu Gazeteleri ve Haber Siteleri

Günlük Ordu gazete manşetleri okumak için doğru adrestesiniz. Her sabah 08.00’den itibaren günün gazete manşetini okuyabilirsiniz.
Keyifli okumalar.
[php_everywhere instance=”tarih”]
[php_everywhere instance=”title”]

 

 
[php_everywhere instance=”mansetler”]


 

 

 


Bugün yayınlanan Ordu gazeteleri ve haber siteleri sayfası spor gündemi, son dakika haberleri güncel yerel gazete birinci sayfaları, manşetleri, başlıkları için oluşturulmuştur.

 

Ordu Haber Siteleri Linkleri

Afiş gazetesi Akkuş ilçesi Fatsa gazetesi
Güneş gazetesi Karadeniz bayrak Mesudiye gazetesi
Ordu gazete Ordu gündemi Hayat gazetesi Ordu
Ordu Hürses gazetesi Ordu kent gazetesi Ordu Olay
Ordu Tribün gazetesi Ordu vizyon 52 Ordu Yeni dönem
Ordu Yeni haber Ordu yorum Ünye kent
Ünye tv Yön gazetesi  

 

 

Ordu Gazeteleri

- Afiş  Gazetesi

-  Akkuş İlçesi

- Fatsa Gazetesi

- Güneş Gazetesi

- Karadeniz  Bayrak

- Mesudiye Gazetesi

- Ordu Gazete

- Hayat Gazetesi Ordu

- Ordu Gündemi

- Ordu Hürses Gazetesi

- Ordu Kent Gazetesi

- Ordu Olay

- Ordu Tribün Gazetesi

- Hayat Gazetesi Ordu

- Ordu Vizyon 52

- Ordu Yeni Dönem

- Ordu Yeni Haber

- Ordu Yorum

- Ünye Kent

- Ünye Tv

- Yön Gazetesi

 

Sizlerle Türkiye’de yerel yayım yapan günlük haber gazetelerin tamamını paylaşmaya devam ediyoruz. Sıradaki İlimiz Ordu, kültür cenneti olan şehirde gerçekleştirilen yerel yayımı sizlerle paylaşacağız. Ordu gazeteleri, haberleri ve haber sitelerini hakkında bilgileri almak ve gündemi takip edebileceğiniz Gazeteapp.com uğramayı unutmayın!

 Ordu Hakkında

 Ordu, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinde yer alan bir yerleşim yeridir. Ordu, tarihi oldukça yaşlı olan şehirlerden birisidir. Şehire dair bilinen en eski bulgular MÖ 400 yılını göstermektedir. Şehrin bilinen ilk adı da ‘’Kotyora‘’ olarak geçmektedir. Ordu, tarihi izleri hala il sınırları içerisinde korumakta ve sergilemektedir.

 

 Şehir, ekonomik olarak da oldukça gelişmiştir. Ordu, Türkiye’de fındık ihtiyacının %52‘sini karşılamaktadır. Ordu’da yapılan son nüfus sayımlarında 771.932 kişilik bir nüfusa sahip olduğu kayıtlara geçmiştir. Şehirde kurulan birçok üniversite ile Türkiye’nin birçok ilinden öğrenciler eğitim almak için Ordu’ya gelmektedir. Şehir bu şekilde nüfusunu yükseltmiştir. Ordu, Türkiye’de gezilip, görülecek ilk şehirlerinden birisi olarak, misafirlerine beklemektedir.

Ordu haberleri ve haber siteleri

Ordu Haberleri

Ordu hakkında kısa bilgiler verdikten sonra yazımıza Ordu’da yerel yayım yapan haberleri gazeteleri ve haber siteleri ile ilgili bilgileri vermeye devam ediyoruz. Ordu, nüfusuna oranla iyi bir gazete sayısına sahiptir. Şehirde yerel yayım yapan gazeteler de oldukça gelişmiş gazeteler arasında yer almaktadır. Bu noktada önemli bir yerel yayımcılığı üstlenen medya birimleri şehir için oldukça önemli bir işi gerçekleştirmektedir. Gazeteler, Ordu haberleri ve haber siteleri taslağında yayım yapmaktadır. Gazetelerin bir kısmı raflarda yerini alırken bir kısmı da online yayımcılık yaparak okuyucularıyla buluşuyorlar. Aşağıdaki listede şehirde hangi gazetelerin ve haber sitelerinin yayım yaptığını öğrenebilirsiniz. Eskişehir Gazeteleri ile Eskişehir haberlerinden haberdar olun.

Ordu gazeteleri ve haber siteleri haberleri

Ordu gazeteleri ve haber siteleri haberleri

 

Ordu Yerel Gazeteler

Ordu’da yerel yayım yapan gazeteler ve haber sitelerinin listesini sizlerle paylaştık. Ordu, nüfusuna oranla oldukça önemli bir yayımcılığa devam etmektedir. Gazeteler, geniş konu başlıkları ve güncel haberler ile Türkiye’de yerel yayımcılığa rol, model oluyorlar. Şehirde yayım yapan toplamda 22 haber gazetesi ve haber sitesi de bulunmaktadır. Ordu’da yayım yapan gazeteler, kendilerine has duruşları ve yayım çizgileriyle yayımcılık da çok sesliliği temsil ediyor. Ayrıca şehirde yerel spor gazetesinin olması oldukça önemli. Türkiye’de birçok şehirde yerel spor gazetesi bulunmamaktadır. Ordu’da yerel yayım yapan haber gazeteleri ve haber sitelerini aşağıda sizler ile nasıl bir yayım çizgilerinin olduğunu paylaştık.

 

Fatsa Gazetesi Manşeti

Fatsa Gazetesi, Ordu’da yerel yayım yapan haber gazetesi ve haber sitesidir. Fatsa Gazetesi, adını Ordu’nun Fatsa ilçesinden almıştır. Gazete, yayım akışını ve haberleri ağırlık olarak Fatsa ilçesinden alarak, okuyucularına ulaştırmaktadır. Gazete, ilçe yayımcılığını yaparak önemli bir konuyu üstleniyor. Geniş konu başlıkları ve güncel haberleriyle de oldukça takip edilen gazeteler arasındadır. Fatsa Gazetesi , online yayımcılık hayatına da geçerek, okuyucu kitlesini genişleten ve geliştiren gazetelerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Gazetenin bazı konu başlıkları; Siyaset, Sağlık, Fatsa Haber, Bilim ve Belediyeler gibi konu başlıklarına sahiptir. Fatsa Gazetesi ve Ordu’da yerel yayım yapan tüm haber gazetelerine, Gazeteapp.com aracılığıyla ulaşıp, dilediğiniz gibi okuma yapabilirsiniz.

 

Yön Gazetesi

 Yön Gazetesi, Ordu’da yerel yayım yapan haber gazetesi ve haber sitesidir. Gazete, geniş konu başlıkları ve önemli muhabirleriyle manşetlerini doldurmaktadır. Yön gazetesi ‘’Ordu’ya Yön Veren‘’ mottosuyla manşetlerini oluşturmaktadır. Gazete’nin bazı konu başlıkları ; Gündem, Spor, Sağlık, Sanat, Kültür, Siyaset, Belediyeler ve Ordu haber gibi konu başlıklarına sahiptir. Yön Gazetesi, online yayımcılık yaparak da Ordu hakkında gelişmeleri öğrenmek isteyen okuyucularını kucaklıyor. Yön Gazetesi ve Ordu’da yerel yayım yapan tüm haber gazetelerine, Gazeteapp.com aracılığıyla ulaşıp; dilediğiniz gibi okuyarak Ordu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

 

Ordu Gündemi

Ordu Gündemi gazetesi, uzun yıllardır Ordu’da yerel yayım yapan gazetelerden birisidir. Gazete, uzun yıllardır Ordu halkının nabzını tutarak halka bilgi akışını sağlıyor . Ordu Gündemi gazetesi uzun yıllardır Ordu’da yerel yayım yapan gazeteler arasında geliyor. Ordu Gündemi gazetesi, Şehirde en çok okunan gazeteler arasında ilk sıralarda yerini almaktadır. Gazete geniş konu başlıkları ve güncel olaylar ile Ordu halkına seslenmektedir. Ordu Gündemi gazetesi, Belediyeler ve resmi mevkilerin yayımladığı birçok duyuru ve programlarını manşetlerine taşıyarak kamuoyuna bilgi sağlamaya devam ediyor. Gazete, şehrin tanınan isimlerini köşelerine misafir ederek, yayım çizgisini güçlendiren gazetelerden birisi. Şehrin politika ve Sanat alanında tanınmış kimseleri getirerek, halka bilinç sağlıyor. Ordu Gündemi gazetesi , son zamanlarda dijital yayımcılığa ağırlık vererek, okuyucu kitlesini genişletme hedefinde. Oldukça geniş bir kitlesi olan Ordu Gündemi gazetesi ve diğer tüm gazetelere, Ordu’da yaşanan son dakika olaylarına ve sosyal olaylara Gazeteapp.com aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

 

Ordu Tribün Gazetesi Manşeti

Ordu Tribün Gazetesi, Ordu’da yerel spor yayımı yapan gazetedir. Ordu Tribün Gazetesi, şehirde spora dair ne varsa manşetlerine taşıyarak, spor severleri bilgilendiriyor. Gazete, şehirde ilk ve tek ‘’Spor‘’ gazetesi olma unvanını taşımaktadır. Gazete, ağırlıklı olarak Futbol müsabakaları üzerinde durmaktadır. Ayrıca gazetenin oldukça sıkı bir okuyucu kitlesine sahiptir. Şehrin spor nabzını yoklayan Ordu Tribün Gazetesi ve Ordu’da yerel yayım yapan bugünün gazeteleri, Gazeteler aracılığıyla bulup, dilediğiniz gibi okuyabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.