Zonguldak Gazeteleri ve Haber Siteleri

 

Zonguldak gazeteleri ve haber siteleri hakkında güvenilir bilgilere ulaşmak üzeresiniz. Sizlerle Türkiye’de yerel yayım yapan haber gazetelerinin tamamını paylaşmaya devam ediyoruz. Sıradaki ilimiz Zonguldak, kültür cenneti olan şehirde gerçekleştirilen yerel yayımı sizlerle paylaşacağız. Zonguldak gazeteleri, haberleri ve haber sitelerini hakkında bilgileri almak ve gündemi takip edebileceğiniz gazeteapp.com uğramayı unutmayın!

 

 Zonguldak Gazeteleri ve Haber Siteleri

Arayış gazetesiBölge haber 67Çaycuma
Çaycuma tvDamar 67Değişim Medya
Demokrat ÇaycumaDevrek haberEreğli haber
Ereğli demokrat medyaEreğli HakimiyetEreğli Önder
Ereğli Yeni haberGündem 67Halk postası
Halkın sesiİnanış gazetesiİmza gazetesi
Medya 67Pusula gazetesiŞafak gazete
Son haberimizYeni adım gazetesiYeni Ufuk
Yeni Zonguldak  

 

Zonguldak Hakkında

Zonguldak, Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde yer alan bir yerleşim yeridir. Şehir, kültürel alanda gelişmişliğini koruyan ve diğer nesle aktaran, nadir illerden. Tarihi ile dikkat çeken şehir, birçok turistik yapılara ve doğal güzelliklere sahiptir. Şehirde yapılan kazılarda birçok bulguya rastlanmış ve belgelenmiştir. Zonguldak ismi Fransızca ”zone” ve Türkçe ”Göldağı” sözcüklerinin birleşimiyle oluşmuştur.

Zonguldak, ekonomik olarak oldukça gelişmiştir. Türkiye pazarında taş kömürü ihtiyacının önemli bir ihtiyacını karşılamaktadır. Kültürel anlamda da oldukça gelişen şehir, her yıl binlerce turisti il sınırları içerisinde misafir etmektedir. Şehirde yapılan son nüfus sayımında elde edilen veriler ile toplam nüfusunun 125,339 kişilik olduğu kayıtlara geçmiştir. Bu nüfus verileri ışında anlıyoruz ki şehir nüfus bakımından oldukça küçüktür.

zonguldak haberleri ve haber siteleri

 

 

 Sizlerle Zonguldak hakkında kısa bilgiler paylaştık. Yazımızın devamında; Zonguldak haberleri, Zonguldak haber siteleri ve haberleri gibi birçok konu başlığında ve detaylarında yazıları bulabilirsiniz. Şehirde gerçekleştirilen yerel yayımcılık oldukça başarılı durumdadır. Şehirde aktif gazete sayısı da oldukça değerlidir. Gazeteler, birçok konu başlıklarında ve kategorilerde yerel yayımları gerçekleştirmektedir. Aşağıda verilen listede Zonguldak da yerel yayım yapan gazetelere göz atabilirsiniz.

Zonguldak Gazeteleri ve Zonguldak Haber Siteleri

–  Arayış Gazetesi

– Bölge Gazetesi 67

– Çaycuma

– Çaycuma Tv

– Damar 67

– Değişim Medya

– Demokrat Çaycuma

– Devrek Haber

– Ereğli Haber

– Ereğli Demokrat Medya

– Ereğli Hakimiyet

– Ereğli Önder

– Ereğli Yeni Haber

– Gündem 67

– Halk Postası

– Halkın Sesi

– İnanış Gazetesi

– İmza Gazetesi

– Medya 67

– Pusula Gazetesi

– Şafak Gazete

– Son Haberimiz

– Yeni Adım Gazetesi

– Yeni Ufuk            

– Yeni Zonguldak

 

 Zonguldak Yerel Yayımcılık

  Zonguldak birçok nokta da geliştiği gibi yerel yayım açısından da gelişmiş şehirlerden birisi olarak karşımızda durmaktadır. Şehrin kültürel değerleri ve ekonomik başarısı yerel medyasına yansıyarak nüfusuna oranla gayet yüksek bir gazete sayısını gözler önüne seriyor. Şehir’de yerel yayım yapan yirmi beş gazete, farklı konular üzerinden manşetlerini oluşturuyor. Bu durum okuyucular için oldukça önemli bir durum. Yazımızın devamında yerel yayım yapan gazeteler hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

 

Ereğli Hakimiyet

 Ereğli Hakimiyet gazetesi, Zonguldak’ta yerel yayım yapan haber gazetesi ve haber sitesidir. Gazete, adını Zonguldak’ın Ereğli ilçesinden almıştır. Yayım akışını ve haberlerini ağırlıklı olarak ilçe üzerinden alan gazete, ilçe gazeteciliğini hakkıyla yerine getiren bir yayım çizgisine sahiptir. Gazete; ‘’Çizgisi Belli, Siyaset Gazetesi‘’ mottusuyla uzun yıllardır manşetlerini oluşturmaktadır. Gazetenin bazı konu başlıkları; Gündem, Ekonomi, Halk, Siyaset, Politika, Eğitim, Medya, Basın, Sağlık, Belediyeler ve Resmi Duyurular gibi konu başlıklarından oluşmaktadır. Gazete, geniş konu başlıkları ve kentin siyasetçileri ile köşe yazılarını doldurmaktadır. Dikkat çeken bir yayım çizgisine sahip olan Ereğli Hakimiyet gazetesi, ilçede en çok okunan gazeteler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Ereğli Hakimiyet gazetesi, son yıllarda dijital yayımcılığa ağırlık vererek, ilçede yaşanan son dakika olaylarını ve güncel haberleri okuyucularının huzuruna sunuyor. Gazete, online yayımcılığa geçtikten sonra oldukça önemli bir seviye’de okuyucu sayısında artış sağlanmıştır. Ereğli Hakimiyet gazetesi ve Zonguldak’ta yerel yayım yapan tüm haber gazeteleri ve haber sitelerine, gazeteapp.com aracılığıyla ulaşıp, şehir’de yaşanan son dakika olaylarına ve güncel konulara anlık olarak ulaşabilirsiniz .

 

Yeni Zonguldak

 

Yeni Zonguldak gazetesi, Zonguldak’ta yerel yayımcılık yapan haber gazetesi ve haber sitesidir.  Yeni Zonguldak Gazetesi, Zonguldak’a yeni bir soluk getirerek, bir bakış açısını sunuyor. Tüm dünyada gelişen dijital gazetecilik akımı birçok ulusal gazeteyi etkilerken yerel gazeteleri de etkiledi. Yeni Zonguldak gazetesi, bu akıma eklenerek ağırlıklı dijital gazetecilik yaparak, öncelikle Zonguldak ve tüm Türkiye’ye hitap eden bir yayımcılık anlayışına sahiptir. Dijital gazete, internet üzerinden yayın yaparak, geniş bir kitleye ulaşıyor. Ayrıca gazetenin kitlesi ağırlıklı olarak Zonguldak’ta yaşayan gençlere hitap ediyor. Gazete, Zonguldak’ta gelişen ve gerçekleşen Ekonomi, eğitim, sağlık, kültür, sanat ve etkinlikler üzerinde ağırlaşarak şehrin sosyal konularına değiniyor. Yeni Zonguldak gazetesi ve Zonguldak’ta yerel yayım yapan tüm gazetelere, gazeteapp.com aracılığıyla ulaşıp, dilediğiniz gibi okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz.

 

Çaycuma

Çaycuma  Gazetesi, Zonguldak’ta yerel yayım yapan haber gazetesi ve haber sitelerinden birisidir. Son zamanlarda popülerleşen yerel gazetelerden birisidir. Çaycuma Gazetesi, adını Zonguldak’ın Çayçuma ilçesinden almıştır. Gazete, ağırlıklı olarak ilçe hakkında haberleri sunarken, Çaycuma Belediyesi çalışmalarına, kültür, sanat etkinliklerine ağırlık veriyor. Çaycuma ilçesinin bir nevi gözü kulağı olan gazete yıllardır yayın hayatına istikrarlı bir şekilde devam ediyor. Zonguldak’ta yaşıyorsanız ya da Çaycuma hakkında detaylı son dakika bilgileri almak istiyorsanız. Çaycuma Gazetesi uğramanız gereken ilk yerlerden birisi. Gazete, yayım çizgisine; halkı gelişen, değişen, dönüşen durumlardan haber etmek üzere kuruldu ve yayın akışına sahip olarak karşımıza çıkıyor. Gazete, dijital yayıncılığa ağırlık vermesine rağmen günlük gazete olarak da bayilerde yerini alıyor. Çaycuma gazetesi ve Zonguldak’ta yerel yayım yapan tüm gazetelere, gazeteapp.com aracılığıyla ulaşıp, dilediğiniz gibi okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Beğendiniz mi? Hemen puan verin!

0 / 5 5

Bir Cevap Yazın