26 Kasım Salı Gazeteleri ve Özetleri

26 Kasım Salı Gazeteleri ve Özetleri Korkusuz gazetesi

Korkusuz gazetesi manşette geniş yer verdiği haberi, Vali, törendeki bir kişiyi ”Sen öğretmen misin birader… Öğretmen gibi otur” diyerek azarladı. Tepki gelince ” O kişi muhabirmiş” diyerek kendini savundu. Haberini ”Kaş yapayım derken göz çıkardı başlığıyla duyurdu. 26 Kasım Salı Gazeteleri ve Özetleri.

26 Kasım Salı Gazeteleri ve Özetleri Korkusuz gazetesi 

Korkusuz gazetesi manşette geniş yer verdiği haberi, Vali, törendeki bir kişiyi ”Sen öğretmen misin birader… Öğretmen gibi otur” diyerek azarladı. Tepki gelince ” O kişi muhabirmiş” diyerek kendini savundu. Haberini ”Kaş yapayım derken göz çıkardı başlığıyla duyurdu.

Akşam gazetesi manşette Muharrem ince ve diğer CHP’liler arasındaki parti polemiğini Tuncay Özkan, İhsan Öztürk ve Engin Özkoç’un beraber çekildiği fotoğraf eşliğinde ”Tatil pozu” başlığıyla duyurdu.

Analiz gazetesi manşette ekonomiye yer verenlerden, ”Dijitalleşme geleceğin en değerli yükselen trendi olma peşinde Ekonomide iyi veri okuyan kazanacak” Başlığı ile bizi karşılıyor.

Anayurt gazetesi, Plan ve bütçe komisyonunda, Adalet ve Anayasa komisyonlarının CHP’li üyeleri Türkiye’deki adalet konusunda hazırladıkları raporda, ”67 Hukuk fakültesi dekanından 29’u hukukçu değil ve 4’ü ilahiyatçı” ifadelerine yer verdi” haberini ”Akademisyen sıkıntısı ilahiyatçıyı hukuk dekanı yaptı” başlığıyla duyurdu.

Aydınlık gazetesi, Birleşmiş Milletler, 25 Kasım’dan 10 Aralık’a kadar 16 günlük Aktivizm kampanyası başlattı. BM, kampanyanın rengini ‘turuncu’ olarak ilan etti. İzmir’de CKD önderliğinde yürüyen siyasi partiler demokratik kitle örgütleri Türk bayrağı açtı, emperyalizme karşı bağımsızlık vurgusu yaptı, haberini ” Turuncu değil Kırmızı-Beyazda birleştiler” Başlığıyla duyurdu.

Diriliş postası manşette yer verdiği ”GKRY’de ”casus bir kamyonet” 1 milyon telefon numarası ve bu telefonlardaki tüm kayıtların çalındığını açıklandı. 2 milyon dolar değerindeki yazılım, Larnaka’da İsrailliler’in oturduğu bir apartmandan çıktı. KKTC verilerine de sızıldığı belirtiliyor.” haberini ”İsrail Kıbrıs’ın iki yakasını da fişlemiş” başlığı ile duyurdu.

Doğru Haber gazetesi İsrail’in filistin’de ki mescidlere yönelik baskınlarını ”Siyonist çete Mescidlerimize saldırdı LANET OLSUN SİZE” başlığıyla duyurdu.

25 Kasım pazartesi gazeteleri ve özetleri